ABC Drewno - wspiera Radwan Lubasz!

ABC Drewno -  wspiera Radwan Lubasz!

Kolejną firmą, która wspiera Radwan Lubasz jest ABC Drewno - Grzegorz Sobieraj. Hurtownia zajmuje się zaopatrzeniem cieśli i dekarzy.

ABC Drewno zasponsorowało stroje piłkarskie oraz koszulki termoaktywne firmy ZINA. Dziękujemy za wsparcie :)

Specjalnością hurtowni są konstrukcje dachowe wykonywane za pomocą w pełni zautomatyzowanej maszyny Hundegger K2.

Podstawowe zalety wynikające z tej technologii:

- oszczędność na drewnie - elementy konstrukcji obrabianej na maszynie K2 nie posiadają 20 cm naddatków na długości, jak to występuje przy tradycyjnej metodzie
- szybkość montażu - wszystkie elementy konstrukcji są ponumerowane i docięte na odpowiedni wymiar, co pozwala przyspieszyć montaż

- precyzja oraz dokładność dokonywanych obróbek i łączeń.

W ofercie pokrycia dachowe tj. dachówka cementowa, dachówka ceramiczna, blacho dachówki, blachy trapezowe, papy, gonty.

• Białężyn 20
  • Droga Wojewódzka 178 20
  • 64-700 Czarnków
Cieszymy się, że gracie w Naszej drużynie :)
Chcesz dołączyć do drużyny ?
Zapraszamy do współpracy :)