Bezbramkowy remis z Unią Wapno!

W meczu II kolejki PKO Radwan Lubasz zremisował w spotkaniu wyjazdowym z Unią Wapno 0-0. W pierwszej części spotkania gospodarze co prawda mieli więcej okazji do zdobycia bramki, lecz piłka za każdym razem mijała słupek, Radwan zaś miał za sprawą Macieja Budaja dwie dogodne sytuacje, za każdym razem bramkarz Unii bronił strzały. W drugiej połowie meczu obraz gry wyglądał podobnie Unia próbowała zdobyć zwycięską bramkę, ale tego dnia dobrze dysponowana obrona Lubaskiej drużyny nie dała się pokonać. W końcówce meczu po kontuzji na boisko wszedł Dorian Jarosz, który kilka minut później mógł zdobyć zwycięskiego gola jednak zabrakło zimnej krwi w wykończeniu sytuacji. Radwan Lubasz mecz kończył mecz w ''10'' po czerwonej kartce w 90 minucie Jakuba Brożysa.

• Unia Wapno - Radwan Lubasz 0-0 (0-0)