Chłopcy z Lubasza zagrali dla Julianka Gościnnego!

Dnia 14 i 15 lutego w Trzciance, rozpoczął się cykl charytatywnych turniejów w ramach akcji „Gramy z Sercem”. Akademia Piłkarska Bambinis przy współpracy ze stowarzyszeniem Gramy z Sercem zorganizowała IV Turniej piłki nożnej Bambinis Cup „Gramy z Sercem” o Puchar Starosty Powiatu Czarnkowsko- Trzcianeckiego, na który zjechali młodzi adepci z całej Polski. W sumie do sportowych zmagań przystąpiło 55 zespołów reprezentujące m.in.: Stargard Szczeciński, Gniezno, Piłę, Lubasz, Nakło nad Notecią, Krzyż, Czarnków, Chodzież, Kaczory. A to wszystko dla bohatera tegorocznej edycji, 5 letniego chłopca Julianka Gościnnego!

Szymon Szwed:
Naszą "inwazję na Trzciankę" powstrzymał wirus, który zdziesiątkował grupy dziecięce. Mimo wszystko udało nam się wystawić sześć zespołów w czterech kategoriach wiekowych. Turniej kapitalny, dzieciaki nagrały się, zdobyliśmy cenne doświadczenie. Gratuluję organizatorom i jestem dumny, że chłopcy, rodzice z Lubasza mogli "Zagrać z sercem!". Duże słowa podziękowania dla pana Mirosława i pana Andrzeja, którzy podczas turnieju wcielili się w role trenerów grup oraz dla wszystkich rodziców za wsparcie okazywane chłopakom, bo przez braki kadrowe, sportowo nie byliśmy w stanie za wiele zwojować. Najważniejszy był jednak inny aspekt tego turnieju.

Turnieje sobotnie:

Sala przy Szkole Podstawowej nr 2 bawili się zawodnicy rocznika 2005!
1 miejsce Brazil Da Bola Stargard Szczeciński I
2 miejsce Brazil Da Bola Stargard Szczeciński I
3 miejsce Polonia Jastrowie
4 miejsce Football Academy Mezar Nakło
5 miejsce Radwan Lubasz
6 miejsce Polonia Chodzież
7 miejsce Football Academy Piła
8 miejsce Akademia Piłkarska Bambinis

Kadra: Budaj Filip, Matusiak Filip, Brączkowski Alan, Mechmedow Szymon, Oelke Kacper, Cichorek Fabian, Kotliński Ksawery, Stróżyński Stanisław, Czarnecki Jakub trener: Mirosław Budaj

Sala przy Gimnazjum nr 2 bawili się zawodnicy rocznika 2004!
1 miejsce Akademia Piłkarska Bambinis
2 miejsce Football Academy Mezar Nakło
3 miejsce MOSir Piła
4 miejsce Polonia Chodzież