Emocje do samego końca!

Aż 6 bramek zobaczyli kibice w Skórzewie. W XIII kolejce Poznańskiej Klasy Okręgowej Radwan Lubasz zremisował z Canarhinos Skórzewo 3-3. Jako pierwsi do bramki w 20 minucie trafili miejscowi po uderzeniu Wiktora Uznańskiego, Radwan odpowiedział tuż przed przerwą z rzutu rożnego – dośrodkowanie grającego trenera Tomasza Błażyńskiego znakomicie wykorzystał Krystian Brożys, który pięknym strzałem z głowy pokonał bramkarza miejscowych.

Drugą połowę spotkania lepiej zaczęli Lubaszanie co przyniosło efekt w postaci bramki z rzutu karnego (zagranie ręką w polu karnym zawodnika Canarinhos) jedenastkę pewnie wykonał Maciej Budaj. Po stracie bramki na 2-1 zespół Skórzewa jednak odrabia straty i po dwóch trafieniach w 70 i 80 minucie (Bramki – Martin Jensen, Wojciech Danielewicz) wychodzi na prowadzenie 3-2. Jednak Radwan Lubasz zdołał się podnieść . Michał Fąferek wprowadzony w drugiej połowie meczu w 81 minucie doprowadza do remisu 3-3.

W meczu w Skórzewie Radwan Lubasz zagrał po raz pierwszy w nowych strojach firmy ZINA, które zasponsorował ABC DREWNO - Grzegorz Sobieraj.