Orliki jadą na Mistrzostwa, Młodziki gościnni!

Orliki Radwana Lubasz jadą na Mistrzostwa powiatu!
Trzy zwycięstwa, remis i porażka dały upragniony awans na marcowy finał w Trzciance. Klasyfikacja lubaskiego turnieju eliminacyjnego:
1. Nielba Wągrowiec 15 pkt
2. Radwan Lubasz 10 pkt
3. Drawa Krzyż 8 pkt
4. Kłos Budzyń 6 pkt
5. Noteć Czarnków 3 pkt
6. Iskra Wyszyny 0 pkt
Skład Radwana Lubasz: Piotrowski Michał, Rychlik Dominik, Sosnowski Antoni, Cichorek Wojciech, Budaj Filip, Oelke Kacper, Kmieć Kamil, Stachowski Hubert, Kotliński Ksawery, Cichorek Fabian. Turniej był organizowany dla chłopców z rocznika 2004, a w składzie Lubasza wystąpiło sześciu zawodników z rocznika 2005. Gratulujemy!
Trenerski debiut zaliczył Mateusz Stawujak.

Podium jak dwa lata temu!
Mistrzostwa OZPN Piła rozegrane w Lubaszu dla rocznika 2002 i młodsi zakończyły się w identyczny sposób jak w roku 2013. Wtedy chłopcy byli orlikami (trzecia i czwarta klasa sp) dzisiaj młodzikami (piąte i szóste sp). Gospodarze byli nad wyraz gościnni i zwyciężyli tylko raz, ponosząc wcześniej trzy porażki. Klasyfikacja końcowa:
1. Włókniarz Okonek
2. Noteć Czarnków
3. MOSiR Piła
4. FA Piła
5. Sparta Złotów
6. UKS Złotów
7. Radwan Lubasz
8. Unia Ujście
Turniej zorganizowali: Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu, GKS Radwan Lubasz oraz OZPN Piła
Skład Lubasza: Sebastian Wachowiak, Mateusz Mula, Mateusz Chojnacki, Eryk Kaźmierczak, Mateusz Klause, Kacper Nowacki, Filip Budaj, Maciej Pawlak, Mateusz Ratajczak, Nikodem Bednarek, Daniel Cichorek. Trener: Tomasz Błażyński