Padła twierdza Lubasz!

Prawie półtora roku nie udało się drużynie przyjezdnej wywieźć kompletu punktów z Lubasza. Ostatnio ta sztuka udała się Płomieniowi Połajewo, który wygrał na kameralnym obiekcie Radwana … 12 kwietnia 2015 roku. Jednak w niedzielne popołudnie podopieczni Wojciech Kałużyńskiego nie posiadali atutów by skutecznie powalczyć o zwycięstwo. Dość powiedzieć, że w całym meczu, nie byli w stanie poważniej zagrozić bramce rywala. Niewątpliwie wpływ na taką sytuację, miały problemy kadrowe, gdyż Radwan zmuszony był zagrać bez kilku podstawowych zawodników. Od pierwszych minut przewaga gości była wyraźna i już do przerwy powinni prowadzić kilkoma bramkami, jednak skuteczność, nie była dzisiaj ich mocnym atutem. Sam Tomasz Krysiński powinien strzelić co najmniej 4 bramki, a tylko raz pokonał Tomasza Helaka (51 minuta). Kolejne bramki były dziełem Kamila Dobrzykowskiego, który czasami jak tyczki slalomowe mijał swoich przeciwników. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla gości, co w opinii postronnych obserwatorów było najniższym wymiarem kary.

Radwan Lubasz: T.Helak, Ł.Ozorkiewicz, Maciej Budaj, K.Dymek, K.Gacek (27' Michał Budaj), M.Jahns, K.Jarosz, K.Niezborała (73' K.Biernat), P.Oelke, G.Dymek, M.Nadolny (83' B.Kubiś)