Piąty remis w rundzie!

W sobotnim meczu Poznańskiej Klasy Okręgowej gr.IV Radwan Lubasz w XV kolejce zremisował z Orkanem Konarzewo 1-1.

W meczu w Konarzewie grający trener Tomasz Błażyński nie mógł skorzystać z różnych przyczyn z dwóch swoich podstawowych zawodników Łukasza Ozorkiewicza oraz Tomasza Helaka, którego zastąpił młody wychowanek Radwana Tomasz Jessa.

Od pierwszych minut spotkania Radwan Lubasz co jakiś czas zagrażał bramce Orkanu, stwarzając sobie dogodne sytuacje podbramkowe jednak strzały Macieja Budaja oraz Kacpra Niezborały trafiały wprost bramkarza miejscowych. Na bramkę kibice czekali do 37 minuty, a do bramki Orkanu trafił Maciej Budaj. Radość piłkarzy Radwana jednak trwała krótko, bo po 7 minutach było na tablicy już 1-1 (Przemysław Babijów). Jeszcze przed przerwą w 45 minucie sędzia jednemu z zawodników Orkanu pokazał czerwoną kartkę i gospodarze drugie 45 minut grali w osłabieniu.

Druga odsłona meczu to znów przewaga podopiecznych Tomasza Błażyńskiego, którzy stwarzali sobie sytuacje podbramkowe ale ponownie brakowało celnego strzału na bramkę. W ostatnich 10 minutach zarówno drużyny Orkanu i Radwana mogły zdobyć bramki na wagę 3 punktów, jednak w sytuacjach zawodników sam na sam lepsi okazali się obaj bramkarze drużyn. Ostatecznie po dobrym meczu Radwan Lubasz remisuje w Konarzewie 1-1.

Za tydzień w niedzielę o godz.13:00 Radwan rozegra jeszcze zaległe spotkanie V kolejki z Czarnymi Wróblewo.