"Piłkarz Amator 2016" - Zachęcamy do głosowania!

Rozpoczyna się siódma edycja najbardziej popularnego plebiscytu futbolowego w naszym regionie, czyli Piłkarza Amatora organizowanego przez Głos Wielkopolski. Uczestniczyć w rywalizacji o prestiżowy tytuł mogą wszyscy piłkarze grający w wielkopolskich klubach, począwszy od IV ligi, a skończywszy na B-klasie. Głosowanie rozpoczęło się 2 grudnia i potrwa do 30 grudnia. W tym roku Radwana Lubasz reprezentuje wychowanek klubu Krystian Jarosz. Aby oddać głos na naszego piłkarza należy wysłać SMS o treści PILKA.69 pod numer 72355 (koszt jednego smsa to 2,46 zł). Patronat nad konkursem sprawuje Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Więcej o konkursie i nagrodach dla uczestników na stronie Głosu Wielkopolskiego. Liczymy na Państwa głosy!