Podziękowania za wsparcie dla Klubu!

#sponsorzy #wsparcie #cafe15 #studioreklamy #autojahns

Pragniemy bardzo mocno podziękować za okazane wsparcie jakim było zafundowanie koszulek treningowych Studio Reklamy MAG media Adrian Skrzypczak, www.autojahns.com.pl oraz koszulek polo Cafe 15 w minionym sezonie. Podziękowania również dla prezesa Klubu GKS Radwan Lubasz Marcina Szweda, który w dużym stopniu wspomógł projekt.

➡️ Cieszymy się, że gracie w Naszej drużynie :)

➡️ Chcesz dołączyć do drużyny ? Zapraszamy do współpracy :)

➡️ Studio Reklamy MAG media Adrian Skrzypczak - Wieloletnie doświadczenie i tysiące realizacji pozwalają nam realizować zamówienia najbardziej wymagających Klientów. Zachęcamy do stałej współpracy firmy, organizacje i samorządy. Smart Media - to nowoczesne centrum reklamy, nadruków i druku w jednym miejscu.

➡️ www.autojahns.pl - Firma AUTO-JAHNS od wielu lat zajmuję się importem , naprawą i handlem używanych pojazdów i sprzętów z branży komunalnej. Od początku działania naszej firmy naszym celem było polepszanie jakości oferowanych przez nas usług. W tym czasie nawiązaliśmy stałą współpracę z wieloma zakładami komunalnymi w Polsce jak i z liczącymi się partnerami z całej Europy.

➡️ @Cafe 15 - Najlepsze burgery i pizza w Lubaszu i okolicy! Świeża i lekka buła, świeże dodatki. Cieniutkie ciasto na pizze Pychota! Świetny klimat. Super miejsce. Zapraszamy!

#sponsorzy #wsparcie #cafe15 #studioreklamy #autojahns