Porażka na własnym boisku z liderem!

W meczu VIII kolejki ZINA PKO Radwan Lubasz przegrał na własnym boisku z liderem Koroną Stróżewo 4-2. Goście prowadzenie objęli już w 3 minucie spotkania po rzucie rożnym, niezdecydowanie w polu karnym Tomasza Helaka wykorzystał Kołodziejczyk. 5 minut później Korona prowadziła 2-0 tym razem po bramce samobójczej Krzysztofa Dymka. Natomiast Radwan mimo kilku dogodnych sytuacji nie potrafił skierować piłki do bramki Korony. Za to podopieczni Marka Trzebnego w końcówce pierwszej połowy po składnej akcji podwyższyli na 3-0. Po zmianie stron to Lubaszanie zdecydowanie ruszyli do odrabianie strat i w 53 minucie po faulu w polu karnym zawodnika gości Skiby sędzia podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał Tomasz Błażyński. Niestety 7 minut później było już 4-1 za sprawą Macieja Dąbrowskiego, który pięknym strzałem z rzutu wolnego pokonał Helaka. Lubaszanie rozmiary porażki zmniejszyli w ostatniej minucie za sprawą Tomasza Błażyńskiego, który po raz drugi wykorzystał pewnie rzut karny.

Radwan Lubasz: T.Helak, Ł.Ozorkiewicz, K.Dymek, J.Brożys, Michał Budaj (75' K.Gacek), T.Błażyński, M.Jahns (85' K.Niezborała), P.Oelke, G.Dymek (60' B.Kubiś), Maciej Budaj, W.Kałużyński