Porażka w derbowym meczu w Rosku!

W drugiej kolejce pilskiej okręgówki Noteć Rosko podejmowała w derbowym pojedynku lubaski Radwan. Gospodarze w pierwszym meczu ulegli w Jastrowiu i mocno liczyli na komplet punktów, zwłaszcza w meczu z rywalem zza miedzy.

Jakub Brożys (Radwan Lubasz) - Ciężko cokolwiek sensownego powiedzieć bo takiej porażce. To nie był ten sam walczący Radwan co w poprzednim meczu. W pierwszej połowie straciliśmy dwie bramki po błędach w środku pola. W drugiej postawilismy na atak, ale straciliśmy kolejne bramki. Niestety porażka boli ale to początek sezonu, trzeba o tym zapomnieć i przygotować na mecz z Sokołem Damasławek w którym na pewno damy z siebie wszystko by choć trochę wynagrodzić kibicom dzisiejszą porażkę.

Tomasz Helak (Radwan Lubasz) - Porażka w meczu derbowym boli mocno. Do 35 minuty graliśmy dobrze, stwarzaliśmy sobie sytuacje podbramkowe, ale do bramki nie trafiliśmy. Ostatnie 5 minut przed przerwą to dwa proste błędy w środku pola co wykorzystali miejscowi i zdobyli dwie bramki. Po zmianie stron Rosko niestety strzeliło nam kolejne bramki i po słabej grze ponieśliśmy porażkę.

• II kolejka PKO
  • Noteć Rosko vs Radwan Lubasz 4-0 (2-0)
  • 15.08.2018 r. (Środa)

II kolejka PKO