Porażka w starciu z Zamkiem Gołańcz!

W meczu XVI kolejki PKO Radwan Lubasz przegrał w spotkaniu wyjazdowym z Zamkiem Gołańcz 4-0. Na spotkanie do Gołańczy Radwan wybrał się na mecz bez kilku podstawowych zawodników. Pierwsze minuty meczu należały do gospodarzy, którzy prowadzenie objęli w 20 minucie spotkania i też takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu. Po zmianie stron to podopieczni Wojciecha Kałużyńskiego ruszyli do odrabiania strat, niestety w kilku sytuacjach bramkowych zabrakło ''zimnej krwi'' Zamek natomiast w 70 minucie meczu wprowadził rezerwowego Krysińskiego, który w ciągu 20 minut zdobył dwie bramki po strzałach głową i zaliczył przy ostatniej asystę i tym samym zapewnił Gołańczy 3 pkt.

• XVI kolejka PKO
  • Zamek Gołańcz - Radwan Lubasz 4-0 (1-0)
  • Bramki: 20' 1-0 T.Tarnowski, 73' 2-0' T.Krysiński, 78' 3-0 T.Krysiński, 83' 4-0 D.Poznański
  • Sędziowali: Bartoszewski, Woźniak, Rokita