Przegrana w derbach powiatu!

Liczna zgromadzona publiczność na stadionie w Lubaszu podczas sobotnich derbów obejrzała bardzo dobre spotkanie.

Początek meczu należał do podopiecznych Wojciecha Kałużyńskiego, którzy przeważali w posiadaniu piłki, ale niestety nie potrafili tego zamienić na bramki. Co innego Noteć która po pierwszym rzucie rożnym w 30 minucie meczu objęła prowadzenie po strzale z głowy Mikołaja Rybarczyka. W 37 minucie było już 2-0 dla przyjezdnych po jednej z kontr Szymon Wachowiak podał wprost pod nogi piłkę Robertowi Solarkowi a ten bez problemu umieścił piłkę w bramce. Radwan walczył jednak do końca i w 44 minucie bramkę kontaktową bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył Kacper Niezborała.

Po zmianie stron miejscowi walką i zaangażowaniem dążyli do zdobycia bramki na 2-2 ale w niektórych sytuacjach zabrakło szczęścia. I tym samym podopieczni Mateusza Kunysza wywieźli z Lubasza 3 pkt.