Radwan gromi Kłosa Budzyń - Hat-trick Macieja Budaja!

Radwan nie spuszcza z tonu.

Po meczu w Pęckowie, gdzie Radwan wygrał i zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie południowej „okręgówki” celem podopiecznych Wojciecha Kałużyńskiego było wygranie z Kłosem Budzyń i nieodniesienie kontuzji swoich zawodników, które uniemożliwiłyby grę w barażach o IV ligę. Cel został osiągnięty, mimo, że w ich składzie zabrakło kilku podstawowych zawodników, których z powodzeniem zastąpiła nowa fala zdolnej lubaskiej młodzieży (Jakub Brożys, Gracjan Dymek, Kacper Niezborała). Strzelanie rozpoczął Krystian Jarosz już w 2 minucie, a na przerwę zawodnicy schodzili z wynikiem 3:2 dla gospodarzy. Po zmianie stron w głównej roli wystąpił nominalny środkowy obrońca – Maciej Budaj, który skompletował hat-tricka, potwierdzając swoją dyspozycję strzelecką z poprzednich spotkań. Jednak najładniejsze bramki zdobyli Rafał Kubiak (Radwan) i Szymon Wojciechowski (Kłos), który w końcu znalazł sposób na fenomenalnego w bramce Tomasza Helaka (wcześniej popularny „Helcia” popisał się kilkoma znakomitymi interwencjami). Przed lubaskim teamem jeszcze spotkanie w Rosku, ale wszyscy czekają już na upragnione mecze barażowe, które mogą dać im miejsce w przyszłorocznych rozgrywkach IV ligi.