Radwan gromi Sokół Damasławek!

W II kolejce Pilskiej klasy okręgowej Radwan Lubasz na własnym boisku rozgromił zespół Sokoła Damasławek 9-1, do przerwy prowadząc 4-0. Kibice którzy przybyli w niedzielne popołudnie na stadion w Lubaszu na pewno nie żałowali tego. Festiwal strzelecki już na początku pierwszej połowy rozpoczął grający trener Wojciech Kałużyński. Kolejne bramki strzelił Krystian Jarosz x2 oraz Rafał Kubiak ustalając wynik pierwszej połowy na 4-0. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił i Lubaszanie aplikowali kolejne gole przyjezdnym - Rafał Kubiak dołożył jeszcze trzy trafienia, oraz Krystian Jarosz jedno, a wynik meczu na 9-1 ustalił Gracjan Dymek, który zdobył debiutancką bramkę w drużynie seniorów. Radwan Lubasz tym zwycięstwem po II kolejkach ma na koncie 6 pkt i jest liderem Pilskiej Klasy Okręgowej.

Radwan Lubasz: T.Helak, Ł.Ozorkiewicz, K.Gacek, M.Budaj, M.Grupiński, T.Błażyński (60' M.Jahns), K.Jarosz, D.Jarosz, P.Oelke (46' G.Dymek), R.Kubiak (75' M.Cyrulik), W.Kałużyński (46' M.Nadolny)