Radwan gromi w derbach Noteć Rosko!

Najciekawiej zapowiadało się spotkanie w Lubaszu. Miejscowy Radwan podejmował Noteć Rosko. Goście po wysokim laniu u siebie z Fortuną, do meczu przystąpili w nieco zmienionym ustawieniu. Za kartki pauzowali Soloch i Papaj, na ławce rezerwowych usiedli Mąka, Zielsdorf i skonfliktowany bramkarz Jakub Naplocha, który w drugiej połowie wszedł jako nominalny napastnik i kilkakrotnie zagroził bramce lubaszan, ale na posterunku stał jak zawsze świetnie dysponowany Helak, który zwłaszcza ostatnią obroną sytuacji sam na sam zasłużył na gorące brawa publiczności. Mecz uświetniła wspaniała oprawa jaką stworzył miejscowy fan club. Nieustający doping dał motywację do wytężonego wysiłku miejscowym piłkarzom, którzy rozbili w piach i pył swoich przeciwników 7:0 !!! Dla gospodarzy bramki strzelali: Szwed (dwie), Kałużyński (dwie), Kubiak, Budaj i Graś (Noteć), który pokonał swojego bramkarza. (foto BEN)

XXV kolejka Klasy A gr.1
Radwan Lubasz - Noteć Rosko 7-0 (3-0)
Bramki: 15' 1-0 R.Kubiak (k), 37' 2-0 W.Kałużyński, 44' 3-0 W.Kałużyński, 50' 4-0 M.Budaj, 71' 5-0 SZ.Szwed, 84' 6-0 Sz.Szwed, 85' 7-0 Graś (sam)