Radwan Lubasz lepszy od Uni Wapno!

Radwan Lubasz inkasuje 3 pkt w starciu z Unią Wapno!

W niedzielne popołudnie liczna zgromadzona publiczność na stadionie w Lubaszu obejrzała ciekawy mecz. Podopieczni grającego trenera Wojciecha Kałużyńskiego już od pierwszych minut w starciu z Unią Wapno zaatakowali przyjezdnych stwarzając sobie kila dogodnych sytuacji bramkowych, co przyniosło efekt w 20 minucie meczu, gdzie po długim wyrzucie z autu Kamila Gacka w pole karne najlepiej w zamieszaniu podbramkowym zachował się Maciej Budaj wyprowadzając Lubaszan na prowadzenie. Radwan po strzeleniu bramki nadal atakował, ale bramkę tuż przed przerwą strzelili goście wyprowadzając skuteczną kontrę którą w sytuacji sam na sam z Tomaszem Helakiem wykorzystał Kamil Barkowski. Po przerwie nadal drużyną przeważającą byli miejscowi co jakiś czas zagrażając bramce przyjezdnych co przyniosło efekt w 80 minucie meczu - niesamowitym strzałem z rzutu wolnego w samo okienko bramki popisał się rezerwowy Szymon Szwed, który wrócił do drużyny po 2 letniej przerwie i tym samym pomógł drużynie zdobyć pierwsze 3 pkt w rundzie jesiennej.

• XV kolejka PKO
  • Radwan Lubasz - Unia Wapno 2-1 (1-1)
  • Bramki: 1-0 M.Budaj, 1-1 K.Barkowski 2-1 Sz.Szwed
  • Sedziowali: Opas, W.Sikora, Kolatorska