Radwan pokonuje lidera Wełnę Skoki!

Miłą niespodziankę sprawili kibicom Lubaskiej drużyny zawodnicy Radwana Lubasz. W meczu XIX kolejki PKO w spotkaniu wyjazdowym pokonali lidera Wełnę Skoki 2-1. Spotkanie lepiej zaczęli gospodarze, którzy na początku spotkania mieli 2 poprzeczki oraz słupek, prowadzenie objęli w 27 minucie meczu, gdzie w polu karnym najlepiej zachował się Marcin Siuda pokonując Tomasza Helaka. Radwan Lubasz odpowiedział natychmiast po wznowieniu gry Jakub Brożys dalekim podaniem uruchomił na skrzydle Przemysława Oelke, a ten ogrywając dwóch zawodników Wełny uderzył z 16 metrów nie dając szans bramkarzowi Wełny. W 35 minucie drugą bramkę dla podopiecznych Wojciecha Kałużyńskiego zdobył Szymon Szwed, strzelając bezpośrednio z rzutu rożnego. W drugiej części meczu Lubaszanie ograniczyli się do bronienia wyniku, co im się udało i wywieźli z Skoków cenne 3 pkt.

• XIX kolejka PKO
  • Wełna Skoki - Radwan Lubasz 1-2 (1-2)
  • Bramki: 27' 1-0 M.Siuda, 28' 1-1 P.Oelke, 35' 1-2 Sz.Szwed
  • Sędziowali: Mieloch, Przybysz, Ślefarski