Radwan remisuje w Chodzieży!

W XX kolejce Radwan Lubasz remisuje w meczu wyjazdowym z Polonią Chodzież 3-3. Na prowadzenie w pierwszej połowie wyszli gospodarze i do przerwy prowadzili  1-0. Po przerwie Polonia strzeliła jeszcze 2 bramki i prowadziła już 3-0, Lubaszanie jednak zabrali się do odrabiania strat i pierwszą bramkę dla Radwana zdobył po rzucie rożnym Łukasz Ozorkiewicz. Drugą bramkę zdobył Mateusz Nadolny po strzale z 16 metrów piłka odbiła się od jednego z obrońców Chodzieskiej Polonii i wpadła do bramki. Ozdobą meczu była bramka wprowadzonego po przerwie na boisko Rafała Kubiaka, który z 18 metrów z rzutu wolnego nie dał szans bramkarzowi gospodarzy.

Polonia Chodzież - Radwan Lubasz 3-3 (1-0)
Bramki: 38' 1-0 M.Rybarczyk 55', 2-0 K.Kamiński, 61' 3-0 K.Kamiński, 74' 1-3 Ł.Ozorkiewicz, 80' 2-3 M.Nadolny, 85' 3-3 R.Kubiak
Sędziowali: Płotka, Machowski, Rokita

Radwan Lubasz: T.Helak, Ł.Ozorkiewicz, R.Macyszyn, K.Gacek, M.Budaj, P.Oelke (46' R.Kubiak), Sz.Wachowiak (70' M.Nadolny), M.Jahns, K.Dymek, D.Jarosz, W.Kałużyński