Radwan wygrywa w pierwszym sparingu w Pniewach!

W pierwszym sparingowym meczu Radwan Lubasz pokonał w Pniewach miejscowy Sokół 5-1. Prowadzenie Radwanowi dał w pierwszej połowie spotkania Rafał Kubiak z rzutu karnego. Po zmianie stron do bramki gospodarzy strzelali jeszcze odpowiednio - Wojciech Kałużyński, Szymon Wachowiak, Łukasz Ozorkiewicz oraz po raz drugi z rzutu karnego Rafał Kubiak. W 65 minucie spotkania Sokół nie wykorzystał rzutu karnego. Honorową bramkę gospodarze zdobyli w 80 minucie z rzutu wolnego.

Radwan: T.Helak (75' M.Jahns), M.Lipowiec (65' A.Smigiel), K.Gacek, Ł.Ozorkiewicz, M.Budaj, P.Oelke (60' Sz.Wachowiak), M.Jahns (46' T.Błażyński), Sz.Szwed, W.Kałużyński, R.Kubiak, K.Jarosz

Sokół Pniewy - Radwan Lubasz 1-5 (0-1)
Bramki: 0-1 R.Kubiak (k), 0-2 W.Kałużyński, 0-3 Sz.Wachowiak, 0-4 Ł.Ozorkiewicz, 0-5 R.Kubiak (k), 1-5 M.Stępień