Radwan wygrywa w Wyszynach i odskakuje Noteci!

W XIX kolejce PKO Radwan Lubasz nie zawiódł swoich kibiców i pewnie wygrał spotkanie wyjazdowe w Wyszynach 4-1. Podopieczni grającego trenera Wojciecha Kałużyńskiego już po 10 minutach meczu prowadzili z Iskrą 2-0. Prowadzenie dla Lubaszan dał w 4 minucie Maciej Budaj, który wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Tomasza Błażyńskiego. Po kolejnych 4 minutach było już 2-0 po pięknym strzale za pola karnego Krystiana Jarosza. Gospodarze odpowiedzieli tylko raz, w 28 minucie meczu po precyzyjnym strzale z 18 metrów. Kolejną bramkę w meczu strzelił Krystian Jarosz, który wykorzystał pewnie rzut karny podyktowany w 32 minucie po faulu w polu karnym na Dorianie Jaroszu. Po zmianie stron mecz toczył się głownie środkowej części boiska, ale to Radwan ustalił wynik meczu na 4-1 po drugiej bramce Macieja Budaja. Radwan Lubasz tym samym powiększa przewagą w tabeli nad Notecią Czarnków do 9 pkt, która w meczu rozegranym awansem przegrała w Stróżewie z miejscową Koroną 4-1.