Radwan wygrywa z Kłosem Budzyń!

Kolejne zwycięstwo odnoszą podopieczni grającego trenera Wojciecha Kałużyńskiego, tym razem w meczu XII kolejki PKO pokonali w spotkaniu wyjazdowym beniaminka z Budzynia 3-2. Już w 30 sekundzie meczu piłkarze Radwana cieszyli się z prowadzenia, błąd obrony w szeregach gospodarzy po dokładnym podaniu Doriana Jarosza wykorzystał niezawodny Rafał Kubiak i było 1-0. Po kilku minutach mogło już być przynajmniej 3-0 dla Radwana, ale swoich sytuacji nie wykorzystali Dorian Jarosz oraz Łukasz Ozorkiewicz. Kłos natomiast przeprowadził kontrę w której po celnym dośrodkowaniu w pole karne pięknym strzałem z główki popisał się zawodnik miejscowych Robert Troczyński po której piłka trafiła w samo okienko bramki i zrobiło się 1-1. Lubasznie nie przestali jednak atakować co w konsekwencji w 30 minucie meczu przyniosło bramkę z rzutu karnego, gdzie w polu karnym faulowany był starszy z braci Jaroszów i sędzia podyktował karnego, którego pewnie wykorzystał Kubiak. Po zmianie stron gospodarze mimo kilku dogodnych sytuacji podbramkowych nie potrafili pokonać Helaka, który także po podyktowaniu przez sędziego rzutu karnego, tym razem dla Kłosa obronił strzał z 11 metrów. W 60 minucie to ponownie z bramki cieszyli się Radwaniści, dokładne podanie od grającego trenera Wojciecha Kałużyńskiego wykorzystał po raz kolejny Rafał Kubiak i tym samym ustrzelił hat-tricka. Gospodarze w 90 minucie zmniejszyli jeszcze wymiary porażki na 3-2, ale to Radwan Lubasz ostatecznie cieszył się ze zdobycia kolejnych 3 pkt i z dorobkiem 31 punktów lideruje w ligowej tabeli PKO.

Radwan Lubasz: T.Helak, Ł.Ozorkiewicz, M.Lipowiec (35' G.Dymek), M.Budaj, K.Gacek, M.Jahns (68' P.Oelke), T.Błażyński, K.Jarosz, D.Jarosz (81' M.Nadolny), W.Kałużyński, R.Kubiak