Remis w inauguracyjnym meczu z Koroną Stróżewo!

W inaugurującym meczu piłkarze Radwana Lubasz zremisowali na własnym boisku z Koroną Stróżewo 2-2. Do przerwy goście prowadzili 2-1. Prowadzenie w 13 minucie spotkania objęła Korona po bramce Macieja Dąbrowskiego, Radwan odpowiedział po dwóch minutach za sprawą grającego trenera Wojciecha Kałużyńskiego. Niestety tuż przed przerwą w 39 minucie na prowadzenie wyszli goście za sprawą ponownie Macieja Dąbrowskiego. Lubaszanie mogli jeszcze wyrównac, ale po rzucie rożnym piłka po strzale Łukasza Ozorkiewicza trafiła w słupek. Po przerwie Radwan ruszył do odrabiania strat co przyniosło efekt w 58 minucie, po składnej akcji i podaniu Doriana Jarosza piłkę do siatki skierował po raz drugi w tym meczu Wojciech Kałużyński. Radwan dążył do zdobycia trzeciej bramki, jednak przy kilku sytuacjach zabrakło szczęścia (poprzeczka po strzale Mateusza Nadolnego).

Radwan Lubasz - Korona Stróżewo 2-2 (1-2)
Bramki: 13' 0-1 M. Dąbrowski, 15' 1-1 W.Kałużyński, 39' 1-2 M.Dąbrowski, 58' 2-2 W.Kałużyński
Sędziowali: Pańczyszyn, Chwalisz, Grzyśnik