Runda jesienna - tak grał Radwan Lubasz!

Runda jesienna sezonu 2015/16 minęła w mgnieniu oka.

Podopieczni grającego trenera Wojciecha Kałużyńskiego zanotowali bardzo udaną rundę, w 12 spotkaniach Pilskiej Klasy Okręgowej zanotowali 11 zwycięstw oraz 1 remis. Zdobywając 34 punkty z bilansem bramkowym 47-14 Radwan Lubasz zajął 1 miejsce, wyprzedzając kolejną drużynę w tabeli Czarnkowską Notec o 7 oczek.

W Pucharze Polski OZPN Piła Radwan także wygrał swoje 2 spotkania, zarówno w II rundzie (Korona Siedlisko 4-3) oraz w III rudzie (Orzeł Pęckowo 9-2) i tym samym zapewnił sobie awans do IV rundy PP która zostanie rozegrana na wiosnę.)

Najlepszym strzelcem drużyny został Rafał Kubiak zdobywca 17 bramek, Dorian Jarosz, Krystian Jarosz, Wojciech Kałużyński po 7 bramek. Pełne zestawienie strzelców znajduje się TUTAJ.

Najwięcej minut spośród naszych graczy spędzili na boisku Kamil Gacek i Tomasz Helak, którzy rozegrali wszystkie 12  spotkań w pełnym wymiarze czasowym (1080 minut). Niżej w tej klasyfikacji znajduje się Dorian Jarosz, który rozegrał 1071 minut, natomiast Krystian Jarosz ma na koncie 1062 rozegranych minut. Pełne zestawienie rozegranych minut znajduje się TUTAJ. (Statystyki na stronie www nie uwzględniają walkowera z Nielbą Wągrowiec. Strzelców, minut)

Terminarz, wyniki, strzelcy bramek TUTAJ.

TABELA PKO

II kolejka PKO Radwan Lubasz - Sokół Damasławek 9-1 (4-0) Bramki: R.Kubiak x4, K.Jarosz x3, W.Kałużyński, G.Dymek Sędziowali: Kubiś, Grzechnik, Topola (http://radwanlubasz.futbolowo.pl)
Płomień Połajewo - Radwan Lubasz 4-5 (2-4) Bramki: 0-1 R.Kubiak (k), 0-2 W.Kałużyński, 0-3 D.Jarosz, 1-3 ?, 2-3 (k)?, 2-4 R.Kubiak, 3-4 ?, 4-4 ?, 4-4 W.Kałużyński (http://radwanlubasz.futbolowo.pl)
Runda jesienna sezonu 2015/16 minęła w mgnieniu oka. Jeszcze nie dawno piłkarze Niwy Nowa Wieś biegali po czwartoligowych boiskach, tymczasem po spadku do "okręgówki" nasza drużyna nie mogła się odnaleźć. Dwunasta lokata jaką zajmuje Niwa po pierwszej rundzie to na pewno nie jest ani szczyt marzeń, ani szczyt możliwości zarówno trenera Kamila Żmudy, jak i naszych zawodników. Marna pozycja w tabeli to efekt tylko trzech zwycięstw, czterech porażek oraz aż ośmiu remisów. Jeśli chodzi o bramki to Niwa zdobyła ich 24, natomiast straciła 22. Najlepszymi strzelcami naszej drużyny są obecnie Adam Żmuda, Piotr Klimczyński oraz Bogdan Swarzyński. Cała trójka pokonywała bramkarzy rywali po pięć razy. Najwięcej minut spośród naszych graczy spędził na boisku Lucjan Stawowczyk. Obrońca Niwy rozegrał wszystkie piętnaście spotkań w pełnym wymiarze czasowym (1350 minut). Niżej w tej klasyfikacji znajduje się Adam Żmuda, który rozegrał 1285 minut, natomiast Bogdan Swarzyński ma na koncie 1212 rozegranych minut. Pełne zestawienie rozegranych minut znajduje się (http://niwaseniorzy.futbolowo.pl)