Transfery piłkarskie - Lato 2016!

Podczas każdej przerwy w rozgrywkach ligowych na poszczególnych szczeblach ligi, dochodzi w klubach do różnorakich zmian kadrowych. Podobna rzecz stała się w zespole Radwana Lubasz. W trakcie letniego okresu przygotowawczego naszą drużynę opuściło kilku zawodników oraz kilku przywdziało trykot Lubaskiej drużyny.

Najpoważniejszym osłabieniem przed nowym sezonem drużyny grającego trenera Wojciecha Kałużyńskiego jest odejście napastnika Rafała Kubiaka, który postanowił zmienić otoczenie i w sezonie 2016/17 będzie występował w barwach Sokoła Pniewy. Rafał Kubiak dla Lubaskiej drużyny w 132 meczach ligowych zdobył 75 bramek. Dziękujemy!!!

Natomiast do zespołu seniorów jak co sezon do kadry zgłoszeni zostali utalentowani młodzieżowcy z drużyny juniorów, którzy dostaną szansę pokazania się w dorosłej piłce.

Przychodzą: Tomasz Jessa (GK), Bartłomiej Grabicki, Bartłomiej Kubiś, Michał Budaj (zespół juniorów)

Odchodzą: Maciej Jahns (nie wznowił treningów), Michał Grupiński (Victoria Miały), Robert Macyszyn, Rafał Kubiak (Sokół Pniewy)