Transfery - Zima 2015!

Podczas każdej przerwy w rozgrywkach, czy to letniej czy zimowej, dochodzi w klubach do różnorakich zmian kadrowych. Podobna rzecz stała się w zespole Radwana Lubasz. W trakcie zimowego okresu przygotowawczego naszą drużynę opuścił jeden zawodnik ROMAN GROLEWSKI. Popularny "Groleś" przez wiele sezonów występował w barwach Radwana Lubasz grając zarówno na szczeblu piłkarskim A Klasy, Klasy Okręgowej oraz w sezonie 2008/09 w IV lidze odnosząc w raz z zespołem największy jak do tej pory sukces w całej historii klubu. W sumie licząc tylko od sezonu 2007/2008 do 2014/15 Romek rozegrał w Radwanie Lubasz 153 mecze, strzelając 5 bramek. W rundzie wiosennej Roman Grolewski będzie występował w A klasowym Gryfie Zofiowo. Do zespołu w trakcie przerwy zimowej nikt nie przybył.