V Czaruś Cup – Znamy podział na grupy!

Dokładnie na tydzień przed piątą edycją Piłkarskiego Turnieju Czaruś Cup organizowanego w Lubaszu, młodzi zawodnicy Radwana rozlosowali grupy. Faworytami od lat są drużyny Lecha i Warty Poznań oraz goście z Berlina – Union. Każda edycja w roli „czarnego konia” kreuje, któryś z zespołów regionalnych. Czy w tym roku będą to chłopcy z Czarnkowa, Piły, Trzcianki, a może Budzynia? Dowiemy się 9 sierpnia.

Losowanie wzbudzało mnóstwo emocji wśród stałych bywalców lubaskiego Orlika. Gospodarze oprócz najbardziej uznanych marek, biorących udział w rozgrywkach również w pierwszej fazie grupowej, byli rozstawieni. Na ile to przekłada się na ostateczny wynik, do końca nie wiadomo, bo turniej jest tak skonstruowany, aby każdy zespół zagrał minimum cztery mecze. Nie ma zatem spotkania o przysłowiową pietruszkę i ostatnią konfrontacją można sobie zapewnić udział w fazie pucharowej, gdzie przegrywający odpada i wszystko jest możliwe. Czaruś Cup to sztandarowa impreza Gminnego Klubu Sportowego Radwan Lubasz, który od zawsze może liczyć na wsparcie Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Czarnkowie, Samorządu Gminy Lubasz, Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Pile i wielu przyjaciół, których nie sposób wymienić. Lubaski Orlik w dniu imprezy przeżywa oblężenie publiczności, a dramaturgia spotkań, często dorównuję znanym nam z telewizji obrazkom z największych piłkarskich imprez! W wyniku losowania zespoły zostały podzielone na następujące grupy:

Grupa A: Lech Poznań, MOSiR Piła, Błękitni Wronki

Grupa B: Union Berlin, Polonia Chodzież, Drawa Krzyż

Grupa C: Warta Poznań, Noteć Czarnków, AP Bambinis Trzcianka

Grupa D: Radwan Lubasz, Sparta Złotów, Kłos Budzyń

Zapraszamy 9 sierpnia do Lubasza! Otwarcie imprezy o 9.30 rano, finał 17.45.