Warto grać fair play!

Jest regulamin Fair Play, będą nagrody.

Takie były ustalenia. Skoro decyzje PZPN są nieubłagane – kwestia dodatkowego płacenia za przekroczenie limitu kartek w danym meczu, podjęta została decyzja OZPN Piła, że zdecydowana część wpłat wróci do klubów. Będzie się w odbywało poprzez projekt Fair Play.

I tak już w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015 OZPN w Pile prowadzić będzie klasyfikację Fair Play drużyn seniorskich. Klasyfikowane będą jedynie te kluby, które: biorą udział w rozgrywkach ligowych (przez cały czas ich trwania) prowadzonych przez OZPN w Pile; nie mają zaległości finansowych wobec OZPN w Pile oraz posiadają co najmniej dwie drużyny młodzieżowe biorące udział w rozgrywkach ligowych (przez cały czas ich trwania) prowadzonych przez OZPN w Pile lub WZPN.

Drużyny oceniane będą po każdym meczu na podstawie specjalnych wytycznych:

Ocena polegać będzie m.in. na przyznawaniu punktów za każdą żółtą i czerwoną kartkę.

Uwzględniane będzie także zachowanie osób na ławce rezerwowych, także niestawienie się drużyny na zawody lub zakończenie meczu z powodu zdekompletowania składu.

Końcowa ocena obliczana będzie poprzez zsumowanie punktów za każde kryterium. Najlepsze drużyny w klasyfikacji, tj. te z najmniejszą liczbą punktów oraz spełniające kryteria, otrzymają po zakończeniu rozgrywek bonusy na zakup sprzętu sportowego.

0 wszystkich kwestiach związanych z projektem Fair Play, kluby zostaną niebawem poinformowane.

www.mariogool.pl