Wspólna Wigilia drużyny seniorów!

Piłkarze drużyny seniorów Radwana Lubasz spotkali się na wspólnej Wigilii.

Klubowa Wigilia odbyła się w piątek o godzinie 18:30 w Ośrodku szkoleniowo – rekreacyjnym PORTUS w Lubaszu. Podczas spotkania piłkarze, trenerzy oraz działacze podzielili się wspólnie opłatkiem życząc sobie przede wszystkim zdrowia i sukcesów sportowych, a następnie zasiedli do wspólnej wigilijnej kolacji. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd przy wigilijnym stole. Po kolacji przyszedł czas na … prezenty ;)

Piłkarzy spotkała po raz kolejny w tym sezonie miła niespodzianka. Kolejne Firmy wspomogły Radwan Lubasz.

PLASTMET - producent mebli metalowych i wyposażenia gastronomicznego z Lubasza zasponsorowała - dresy sportowe firmy ZINA.

PAW – TECH Izabela Kuta – zajmująca się serwisem maszyn, urządzeń i części zamiennych przekazała piłkarzom kurtki zimowe firmy ZINA.

Dziękujemy serdecznie za wsparcie.