Wstępny terminarz na sezon 2017/18 ZINA PKO!
Poznaliśmy wstępny terminarz na nowy sezon 2017/18 r. ZINA PKO rozgrywki rozpocznie 12 sierpnia, a Radwan Lubasz na własnym boisku zagra derby powiatu z Płomieniem Połajewo, w drugiej kolejce w spotkaniu wyjazdowym zagramy z beniaminkiem Wenusem Jędrzejewo, trzecia kolejka to kolejne derby tym razem u siebie będziemy podejmować zespół Noteci Czarnków. Rundę jesienną zakończymy spotkaniem w Lubaszu, gdzie zagramy z Orkanem Śmiłowo.
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia |
Wenus Jędrzejewo |
- |
Noteć Czarnków |
|
Radwan Lubasz |
- |
Płomień Połajewo |
|
Zamek Gołańcz |
- |
Orkan Śmiłowo |
|
Włókniarz Okonek |
- |
Leśnik Margonin |
|
Sokół Damasławek |
- |
Noteć Rosko |
|
Polonia Jastrowie |
- |
Korona Stróżewo |
|
Polonia Chodzież |
- |
Sparta Złotów |
|
Stella Białośliwie |
- |
Orzeł Osiek nad Notecią |
Kolejka 2 - 15 sierpnia |
Noteć Czarnków |
- |
Orzeł Osiek nad Notecią |
|
Sparta Złotów |
- |
Stella Białośliwie |
|
Korona Stróżewo |
- |
Polonia Chodzież |
|
Noteć Rosko |
- |
Polonia Jastrowie |
|
Leśnik Margonin |
- |
Sokół Damasławek |
|
Orkan Śmiłowo |
- |
Włókniarz Okonek |
|
Płomień Połajewo |
- |
Zamek Gołańcz |
|
Wenus Jędrzejewo |
- |
Radwan Lubasz |
Kolejka 3 - 19-20 sierpnia |
Radwan Lubasz |
- |
Noteć Czarnków |
|
Zamek Gołańcz |
- |
Wenus Jędrzejewo |
|
Włókniarz Okonek |
- |
Płomień Połajewo |
|
Sokół Damasławek |
- |
Orkan Śmiłowo |
|
Polonia Jastrowie |
- |
Leśnik Margonin |
|
Polonia Chodzież |
- |
Noteć Rosko |
|
Stella Białośliwie |
- |
Korona Stróżewo |
|
Orzeł Osiek nad Notecią |
- |
Sparta Złotów |
Kolejka 4 - 26-27 sierpnia |
Noteć Czarnków |
- |
Sparta Złotów |
|
Korona Stróżewo |
- |
Orzeł Osiek nad Notecią |
|
Noteć Rosko |
- |
Stella Białośliwie |
|
Leśnik Margonin |
- |
Polonia Chodzież |
|
Orkan Śmiłowo |
- |
Polonia Jastrowie |
|
Płomień Połajewo |
- |
Sokół Damasławek |
|
Wenus Jędrzejewo |
- |
Włókniarz Okonek |
|
Radwan Lubasz |
- |
Zamek Gołańcz |
Kolejka 5 - 2-3 września |
Zamek Gołańcz |
- |
Noteć Czarnków |
|
Włókniarz Okonek |
- |
Radwan Lubasz |
|
Sokół Damasławek |
- |
Wenus Jędrzejewo |
|
Polonia Jastrowie |
- |
Płomień Połajewo |
|
Polonia Chodzież |
- |
Orkan Śmiłowo |
|
Stella Białośliwie |
- |
Leśnik Margonin |
|
Orzeł Osiek nad Notecią |
- |
Noteć Rosko |
|
Sparta Złotów |
- |
Korona Stróżewo |
Kolejka 6 - 9-10 września |
Noteć Czarnków |
- |
Korona Stróżewo |
|
Noteć Rosko |
- |
Sparta Złotów |
|
Leśnik Margonin |
- |
Orzeł Osiek nad Notecią |
|
Orkan Śmiłowo |
- |
Stella Białośliwie |
|
Płomień Połajewo |
- |
Polonia Chodzież |
|
Wenus Jędrzejewo |
- |
Polonia Jastrowie |
|
Radwan Lubasz |
- |
Sokół Damasławek |
|
Zamek Gołańcz |
- |
Włókniarz Okonek |
Kolejka 7 - 16-17 września |
Włókniarz Okonek |
- |
Noteć Czarnków |
|
Sokół Damasławek |
- |
Zamek Gołańcz |
|
Polonia Jastrowie |
- |
Radwan Lubasz |
|
Polonia Chodzież |
- |
Wenus Jędrzejewo |
|
Stella Białośliwie |
- |
Płomień Połajewo |
|
Orzeł Osiek nad Notecią |
- |
Orkan Śmiłowo |
|
Sparta Złotów |
- |
Leśnik Margonin |
|
Korona Stróżewo |
- |
Noteć Rosko |
Kolejka 8 - 23-24 września |
Noteć Czarnków |
- |
Noteć Rosko |
|
Leśnik Margonin |
- |
Korona Stróżewo |
|
Orkan Śmiłowo |
- |
Sparta Złotów |
|
Płomień Połajewo |
- |
Orzeł Osiek nad Notecią |
|
Wenus Jędrzejewo |
- |
Stella Białośliwie |
|
Radwan Lubasz |
- |
Polonia Chodzież |
|
Zamek Gołańcz |
- |
Polonia Jastrowie |
|
Włókniarz Okonek |
- |
Sokół Damasławek |
Kolejka 9 - 30 września-1 października |
Sokół Damasławek |
- |
Noteć Czarnków |
|
Polonia Jastrowie |
- |
Włókniarz Okonek |
|
Polonia Chodzież |
- |
Zamek Gołańcz |
|
Stella Białośliwie |
- |
Radwan Lubasz |
|
Orzeł Osiek nad Notecią |
- |
Wenus Jędrzejewo |
|
Sparta Złotów |
- |
Płomień Połajewo |
|
Korona Stróżewo |
- |
Orkan Śmiłowo |
|
Noteć Rosko |
- |
Leśnik Margonin |
Kolejka 10 - 7-8 października |
Noteć Czarnków |
- |
Leśnik Margonin |
|
Orkan Śmiłowo |
- |
Noteć Rosko |
|
Płomień Połajewo |
- |
Korona Stróżewo |
|
Wenus Jędrzejewo |
- |
Sparta Złotów |
|
Radwan Lubasz |
- |
Orzeł Osiek nad Notecią |
|
Zamek Gołańcz |
- |
Stella Białośliwie |
|
Włókniarz Okonek |
- |
Polonia Chodzież |
|
Sokół Damasławek |
- |
Polonia Jastrowie |
Kolejka 11 - 14-15 października |
Polonia Jastrowie |
- |
Noteć Czarnków |
|
Polonia Chodzież |
- |
Sokół Damasławek |
|
Stella Białośliwie |
- |
Włókniarz Okonek |
|
Orzeł Osiek nad Notecią |
- |
Zamek Gołańcz |
|
Sparta Złotów |
- |
Radwan Lubasz |
|
Korona Stróżewo |
- |
Wenus Jędrzejewo |
|
Noteć Rosko |
- |
Płomień Połajewo |
|
Leśnik Margonin |
- |
Orkan Śmiłowo |
Kolejka 12 - 21-22 października |
Noteć Czarnków |
- |
Orkan Śmiłowo |
|
Płomień Połajewo |
- |
Leśnik Margonin |
|
Wenus Jędrzejewo |
- |
Noteć Rosko |
|
Radwan Lubasz |
- |
Korona Stróżewo |
|
Zamek Gołańcz |
- |
Sparta Złotów |
|
Włókniarz Okonek |
- |
Orzeł Osiek nad Notecią |
|
Sokół Damasławek |
- |
Stella Białośliwie |
|
Polonia Jastrowie |
- |
Polonia Chodzież |
Kolejka 13 - 28-29 października |
Polonia Chodzież |
- |
Noteć Czarnków |
|
Stella Białośliwie |
- |
Polonia Jastrowie |
|
Orzeł Osiek nad Notecią |
- |
Sokół Damasławek |
|
Sparta Złotów |
- |
Włókniarz Okonek |
|
Korona Stróżewo |
- |
Zamek Gołańcz |
|
Noteć Rosko |
- |
Radwan Lubasz |
|
Leśnik Margonin |
- |
Wenus Jędrzejewo |
|
Orkan Śmiłowo |
- |
Płomień Połajewo |
Kolejka 14 - 4-5 listopada |
Noteć Czarnków |
- |
Płomień Połajewo |
|
Wenus Jędrzejewo |
- |
Orkan Śmiłowo |
|
Radwan Lubasz |
- |
Leśnik Margonin |
|
Zamek Gołańcz |
- |
Noteć Rosko |
|
Włókniarz Okonek |
- |
Korona Stróżewo |
|
Sokół Damasławek |
- |
Sparta Złotów |
|
Polonia Jastrowie |
- |
Orzeł Osiek nad Notecią |
|
Polonia Chodzież |
- |
Stella Białośliwie |
Kolejka 15 - 11-12 listopada |
Stella Białośliwie |
- |
Noteć Czarnków |
|
Orzeł Osiek nad Notecią |
- |
Polonia Chodzież |
|
Sparta Złotów |
- |
Polonia Jastrowie |
|
Korona Stróżewo |
- |
Sokół Damasławek |
|
Noteć Rosko |
- |
Włókniarz Okonek |
|
Leśnik Margonin |
- |
Zamek Gołańcz |
|
Orkan Śmiłowo |
- |
Radwan Lubasz |
|
Płomień Połajewo |
- |
Wenus Jędrzejewo |
Kolejka 16 |
Noteć Czarnków |
- |
Wenus Jędrzejewo |
|
Płomień Połajewo |
- |
Radwan Lubasz |
|
Orkan Śmiłowo |
- |
Zamek Gołańcz |
|
Leśnik Margonin |
- |
Włókniarz Okonek |
|
Noteć Rosko |
- |
Sokół Damasławek |
|
Korona Stróżewo |
- |
Polonia Jastrowie |
|
Sparta Złotów |
- |
Polonia Chodzież |
|
Orzeł Osiek nad Notecią |
- |
Stella Białośliwie |
Kolejka 17 |
Orzeł Osiek nad Notecią |
- |
Noteć Czarnków |
|
Stella Białośliwie |
- |
Sparta Złotów |
|
Polonia Chodzież |
- |
Korona Stróżewo |
|
Polonia Jastrowie |
- |
Noteć Rosko |
|
Sokół Damasławek |
- |
Leśnik Margonin |
|
Włókniarz Okonek |
- |
Orkan Śmiłowo |
|
Zamek Gołańcz |
- |
Płomień Połajewo |
|
Radwan Lubasz |
- |
Wenus Jędrzejewo |
Kolejka 18 |
Noteć Czarnków |
- |
Radwan Lubasz |
|
Wenus Jędrzejewo |
- |
Zamek Gołańcz |
|
Płomień Połajewo |
- |
Włókniarz Okonek |
|
Orkan Śmiłowo |
- |
Sokół Damasławek |
|
Leśnik Margonin |
- |
Polonia Jastrowie |
|
Noteć Rosko |
- |
Polonia Chodzież |
|
Korona Stróżewo |
- |
Stella Białośliwie |
|
Sparta Złotów |
- |
Orzeł Osiek nad Notecią |
Kolejka 19 |
Sparta Złotów |
- |
Noteć Czarnków |
|
Orzeł Osiek nad Notecią |
- |
Korona Stróżewo |
|
Stella Białośliwie |
- |
Noteć Rosko |
|
Polonia Chodzież |
- |
Leśnik Margonin |
|
Polonia Jastrowie |
- |
Orkan Śmiłowo |
|
Sokół Damasławek |
- |
Płomień Połajewo |
|
Włókniarz Okonek |
- |
Wenus Jędrzejewo |
|
Zamek Gołańcz |
- |
Radwan Lubasz |
Kolejka 20 |
Noteć Czarnków |
- |
Zamek Gołańcz |
|
Radwan Lubasz |
- |
Włókniarz Okonek |
|
Wenus Jędrzejewo |
- |
Sokół Damasławek |
|
Płomień Połajewo |
- |
Polonia Jastrowie |
|
Orkan Śmiłowo |
- |
Polonia Chodzież |
|
Leśnik Margonin |
- |
Stella Białośliwie |
|
Noteć Rosko |
- |
Orzeł Osiek nad Notecią |
|
Korona Stróżewo |
- |
Sparta Złotów |
Kolejka 21 |
Korona Stróżewo |
- |
Noteć Czarnków |
|
Sparta Złotów |
- |
Noteć Rosko |
|
Orzeł Osiek nad Notecią |
- |
Leśnik Margonin |
|
Stella Białośliwie |
- |
Orkan Śmiłowo |
|
Polonia Chodzież |
- |
Płomień Połajewo |
|
Polonia Jastrowie |
- |
Wenus Jędrzejewo |
|
Sokół Damasławek |
- |
Radwan Lubasz |
|
Włókniarz Okonek |
- |
Zamek Gołańcz |
Kolejka 22 |
Noteć Czarnków |
- |
Włókniarz Okonek |
|
Zamek Gołańcz |
- |
Sokół Damasławek |
|
Radwan Lubasz |
- |
Polonia Jastrowie |
|
Wenus Jędrzejewo |
- |
Polonia Chodzież |
|
Płomień Połajewo |
- |
Stella Białośliwie |
|
Orkan Śmiłowo |
- |
Orzeł Osiek nad Notecią |
|
Leśnik Margonin |
- |
Sparta Złotów |
|
Noteć Rosko |
- |
Korona Stróżewo |
Kolejka 23 |
Noteć Rosko |
- |
Noteć Czarnków |
|
Korona Stróżewo |
- |
Leśnik Margonin |
|
Sparta Złotów |
- |
Orkan Śmiłowo |
|
Orzeł Osiek nad Notecią |
- |
Płomień Połajewo |
|
Stella Białośliwie |
- |
Wenus Jędrzejewo |
|
Polonia Chodzież |
- |
Radwan Lubasz |
|
Polonia Jastrowie |
- |
Zamek Gołańcz |
|
Sokół Damasławek |
- |
Włókniarz Okonek |
Kolejka 24 |
Noteć Czarnków |
- |
Sokół Damasławek |
|
Włókniarz Okonek |
- |
Polonia Jastrowie |
|
Zamek Gołańcz |
- |
Polonia Chodzież |
|
Radwan Lubasz |
- |
Stella Białośliwie |
|
Wenus Jędrzejewo |
- |
Orzeł Osiek nad Notecią |
|
Płomień Połajewo |
- |
Sparta Złotów |
|
Orkan Śmiłowo |
- |
Korona Stróżewo |
|
Leśnik Margonin |
- |
Noteć Rosko |
Kolejka 25 |
Leśnik Margonin |
- |
Noteć Czarnków |
|
Noteć Rosko |
- |
Orkan Śmiłowo |
|
Korona Stróżewo |
- |
Płomień Połajewo |
|
Sparta Złotów |
- |
Wenus Jędrzejewo |
|
Orzeł Osiek nad Notecią |
- |
Radwan Lubasz |
|
Stella Białośliwie |
- |
Zamek Gołańcz |
|
Polonia Chodzież |
- |
Włókniarz Okonek |
|
Polonia Jastrowie |
- |
Sokół Damasławek |
Kolejka 26 |
Noteć Czarnków |
- |
Polonia Jastrowie |
|
Sokół Damasławek |
- |
Polonia Chodzież |
|
Włókniarz Okonek |
- |
Stella Białośliwie |
|
Zamek Gołańcz |
- |
Orzeł Osiek nad Notecią |
|
Radwan Lubasz |
- |
Sparta Złotów |
|
Wenus Jędrzejewo |
- |
Korona Stróżewo |
|
Płomień Połajewo |
- |
Noteć Rosko |
|
Orkan Śmiłowo |
- |
Leśnik Margonin |
Kolejka 27 |
Orkan Śmiłowo |
- |
Noteć Czarnków |
|
Leśnik Margonin |
- |
Płomień Połajewo |
|
Noteć Rosko |
- |
Wenus Jędrzejewo |
|
Korona Stróżewo |
- |
Radwan Lubasz |
|
Sparta Złotów |
- |
Zamek Gołańcz |
|
Orzeł Osiek nad Notecią |
- |
Włókniarz Okonek |
|
Stella Białośliwie |
- |
Sokół Damasławek |
|
Polonia Chodzież |
- |
Polonia Jastrowie |
Kolejka 28 |
Noteć Czarnków |
- |
Polonia Chodzież |
|
Polonia Jastrowie |
- |
Stella Białośliwie |
|
Sokół Damasławek |
- |
Orzeł Osiek nad Notecią |
|
Włókniarz Okonek |
- |
Sparta Złotów |
|
Zamek Gołańcz |
- |
Korona Stróżewo |
|
Radwan Lubasz |
- |
Noteć Rosko |
|
Wenus Jędrzejewo |
- |
Leśnik Margonin |
|
Płomień Połajewo |
- |
Orkan Śmiłowo |
Kolejka 29 |
Płomień Połajewo |
- |
Noteć Czarnków |
|
Orkan Śmiłowo |
- |
Wenus Jędrzejewo |
|
Leśnik Margonin |
- |
Radwan Lubasz |
|
Noteć Rosko |
- |
Zamek Gołańcz |
|
Korona Stróżewo |
- |
Włókniarz Okonek |
|
Sparta Złotów |
- |
Sokół Damasławek |
|
Orzeł Osiek nad Notecią |
- |
Polonia Jastrowie |
|
Stella Białośliwie |
- |
Polonia Chodzież |
Kolejka 30 |
Noteć Czarnków |
- |
Stella Białośliwie |
|
Polonia Chodzież |
- |
Orzeł Osiek nad Notecią |
|
Polonia Jastrowie |
- |
Sparta Złotów |
|
Sokół Damasławek |
- |
Korona Stróżewo |
|
Włókniarz Okonek |
- |
Noteć Rosko |
|
Zamek Gołańcz |
- |
Leśnik Margonin |
|
Radwan Lubasz |
- |
Orkan Śmiłowo |
|
Wenus Jędrzejewo |
- |
Płomień Połajewo |
Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Piła | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Wenus Jędrzejewo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||||
Radwan Lubasz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Zamek Gołańcz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Włókniarz Okonek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Sokół Damasławek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Polonia Jastrowie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Polonia Chodzież | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Stella Białośliwie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Orzeł Osiek nad Notecią | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Sparta Złotów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Korona Stróżewo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Noteć Rosko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Leśnik Margonin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Orkan Śmiłowo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Płomień Połajewo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | |||||||
Noteć Czarnków | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 |
Komentarze