Wyniki XII kolejki oraz tabela PKO!

Wicelider, Zjednoczeni Kaczory zanotowali dziewiąty mecz bez porażki. Tym razem “Kaczki” pewnie pokonały Kłos Budzyń 4:0 po dwóch trafieniach Dominika Kluka, jednym Dariusza Nowaka i Pawła Kędziory. Po dwóch porażkach przełamała się Unia Wapno. Unici wywieźli komplet punktów z Białośliwia zwyciężając 2:0. Bramki w drugiej połowie zdobyli Kamil Barkowski i Karol Seidel. Hitem kolejki było starcie w Czarnkowie. Lider tabeli, miejscowa Noteć zmierzyła się z trzecią ekipą ligowej stawki, Fortuną Wieleń. W dwudziestej drugiej minucie powody do radości mieli goście. Do siatki trafił Kamil Rogiewicz. Po kilkunastu minutach było 1:1, a na listę strzelców wpisał się Jędrzej Siemieniewski. Na początku drugiej połowy Fortuna ponownie objęła prowadzenie. Swojego drugiego gola strzelił Rogiewicz. Czarnkowianie ruszyli do ataku, a efektem tego było trafienie na 2:2 Mariusza Kiny. Gospodarze rozstrzygnęli mecz w ostatnich dziesięciu minutach. Najpierw do siatki trafił Mateusz Kosidło. Osiem minut później prowadzenie podwyższył Robert Solarek. W doliczonym czasie gry zwycięstwo 5:2 przypieczętował Karol Gregorek. Po tej wygranej Noteć ma nadal sześć “oczek” przewagi nad zespołem z Kaczor. Podziałem punktów zakończyło się starcie dwóch Polonii: z Jastrowia i z Chodzieży. Miejscowi prowadzili po golu Konrada Jankowskiego. Zaledwie trzy minuty później na 1:1 trafił Dawid Jaworowicz i takim wynikiem zakończył się ten mecz. Po wysokiej porażce w Czarnkowie zrehabilitował się beniaminek z Tarnówki. Tarnovia po golach Mateusza Ambryszewskiego, Łukasza Grabskiego i Filipa Ossowskiego pokonała Sokół Damasławek 3:1. Dla ekipy Piotra Rybaka jedynego gola strzelił Ariel Borucki. Wiatr w żagle złapał Orzeł Pęckowo zwyciężając drugi mecz z rzędu. Tym razem pęckowianie wywieźli komplet punktów z Okonka. Na pierwszego gola musieli poczekać do sześćdziesiątej ósmej minut, kiedy bramkarza pokonał Bartosz Andrzejak. Pod koniec meczu na 2:0 trafił Andrzej Matuszak, a wynik ustalił Piotr Judkowiak. Remis 1:1 także w starciu Sokoła Szamocin z Notecią Rosko. Na przerwę miejscowi schodzili prowadząc po bramce Tobiasza Gryczki. W drugiej połowie gola na wagę punktu dla “Różan” strzelił Mateusz Bielawski. W jedynym niedzielnym meczu Radwan Lubasz pokonał u siebie Wenus Jędrzejewo 1:0 trafieniu Jakuba Brożysa.

Kłos Budzyń – Zjednoczeni Kaczory 0:4
Bramki: Dariusz Nowak 37’, Dominik Kluk 63’, 82’, Paweł Kędziora 69’.

Stella Białośliwie – Unia Wapno 0:2
Bramki: Kamil Barkowski 48’, Karol Seidel 88’.

Noteć Czarnków – Fortuna Wieleń 5:2
Bramki: Jędrzej Siemieniewski 33’, Mariusz Kina 62’, Mateusz Kosidło 80’, Robert Solarek 88’, Karol Gregorek 90’+1 – Kamil Rogiewicz 22’, 54’.

Polonia Jastrowie – Polonia Chodzież 1:1
Bramki: Konrad Jankowski 61’ – Dawid Jaworowicz 64’.

Tarnovia Tarnówka – Sokół Damasławek 3:1