Wysoka wyrana z Kłosem Budzyń!

W V kolejce Pilskiej Okręgówki Radwan Lubasz pokonał na własnym boisku zespół Kłosa Budzyń 5-1. Prowadzenie Radwanowi w pierwszej połowie dał Maciej Budaj po wykorzystanym rzucie karnym (Zagranie ręką w polu karnym przez zawodnika gości), goście doprowadzili do wyrównania tuż przed przerwą po bramce Adama Kotusa. Po zmianie stron do bramki trafiali już tylko Lubaszanie, na 2-1 podwyższył Łukasz Ozorkiewicz, który wykorzystał idealne dośrodkowanie z rzutu rożnego Kacpra Niezborały i pięknym strzałem z ''główki'' pokonał Rafała Wołczko. Chwilę później było już 3-1 po faulu w polu karnym na Przemysławie Oelke ponownie pewnie rzut karny wykorzystał Maciej Budaj. Kolejne dwie bramki zdobył wprowadzony w 57 minucie spotkania Jakub Brożys, który zdobył bramki w 78 i 81 minucie spotkania i tym samym Radwan zwyciężył 5-1