Wywiad z trenerem Wojciechem Kałużyńskim!

O zakończonych rozgrywkach i planach na najbliższy sezon rozmawialiśmy z grającym trenerem – Wojciechem Kałużyńskim.

Proszę podsumować zakończony sezon w Waszym wykonaniu

Zakończony sezon oceniam na dobry. Wywalczona nowa okręgówka dla Lubasza 5 miejsce, super 39 pkt. Jestem bardzo zadowolony z całego zespołu. Kolejni młodzieżowcy super się wprowadzili do pierwszego zespołu myślę tu o Michale Budaju i Kacprze Niezborale, a i weterani stanęli na wysokości zadania. Czasami świeciło słońce, rzadziej podał deszcz. Oj nie było łatwo, wiele osób stawiało już na nas krzyżyk, a ja wierzyłem do samego końca że nam się uda. Wiara poparta ciężką pracą, wylane litry potu na treningach musiały przynieś sukces. Fantastyczny finisz w naszym wykonaniu dostarczył wiele radości dla kibiców Radwana Lubasz.

Przed drużynami PKO kolejna reorganizacja w rozgrywkach, jakie macie cele na zbliżający się sezon

Opadł już kurz po ostatniej kolejce wiemy kto się utrzymał a kto niestety opuścił pilską okręgówkę. Kosztowało nas to dużo wysiłku i zdrowia by znaleźć się w śród najlepszych. Kolejne zmiany nas czekają wiemy już dzisiaj że nadchodzi następna reorganizacja naszych rozgrywek i w gronie najlepszych drużyn chcemy się znaleźć. Na pewno nie będziemy faworytami w tych rozgrywkach ale niejednokrotnie pokazaliśmy że muszą nas się bać najlepsze firmy. Zawsze stawiano przede mną wysoko poprzeczkę i ja też będę zawsze maksimum wymagał od swoich podopiecznych, czyli znaleźć się w gronie drużyn, które zapewnią sobie awans do nowych rozgrywek. Taki jest nasz cel, promować Lubasz na najwyższym szczeblu rozgrywek i dobrze i mądrze wprowadzać młodych chłopców do gry w seniorską piłkę.

Kiedy zaczynacie przygotowania i czy zapowiadają się zmiany kadrowe

Pierwszy trening odbędzie się 10 lipca. Zaplanowano 7 sparingów.

1 SPARTA SZAMOTUŁY 14.07.2017r.

2 SOKÓŁ PNIEWY 19.07.2017r.

3 ORZEŁ PĘCKOWO 21.07.2017r.

4 MKS BŁĘKITNI WRONKI 26.07.2017r.

5 POGOŃ LWÓWEK 28.07.2017r.

6. FORTUNA WIELEŃ 02.08.2017r.

7 ORZEŁ SŁOPANOWO 04.08.2017r.

Przed nami bardzo wymagająca liga w której emocje są gwarantowane, życzę chłopakom sukcesów i by kontuzje omijały nas szerokim łukiem.

Do kadry wraca wielki nieobecny Dorian Jarosz na którego osobiści bardzo liczę, ale jego powrót na boisko musi nastąpić w sposób przemyślany i ostrożny, nie chcemy znów narażać najlepszego naszego zawodnika na kolejne zmartwienia i kontuzję.

Przy okazji chciałbym pozdrowić wszystkich sympatyków GKS Radwan Lubasz.

Źródło:www.peryferiafutbolu.pl