XXVI kolejka PKO - Porażka w derbowym meczu!

Niestety w ostatnim meczu ligowym podopieczni Wojciecha Kałużyńskiego ponieśli porażkę w derbowym pojedynku z Notecią Rosko aż 7-0. Po wcześniejszym już sobie zapewnieniu tytułu Mistrza Klasy Okręgowej Radwan Lubasz udał się na derbowy pojedynek do Roska w mocno osłabionym składzie. Z różnych przyczyn nie mogło zagrać kilku podstawowych zawodników (m.in. T.Helak, K.Gacek, K.Jarosz, D.Jarosz, R.Kubiak,) a na ławce rezerwowych usiedli (J.Brożys,T.Błażyński oraz W.Kałużyński). Grający trener za to dał pograć zawodnikom którzy w sezonie zagrali mniej minut na ligowych boiskach. Podopieczni Łukasza Sikory wykorzystali to skrzętnie i zaaplikowali Radwanowi siedem bramek. A już za tydzień 12 czerwca w Lubaszu o godz.13:00 Radwan Lubasz zagra pierwszy mecz barażowy o wejście do IV ligi.

Radwan Lubasz: M.Jahns, G.Dymek, Ł.Ozorkiewicz, M.Budaj (67' W.Kałużyński), K.Dymek, M.Jahns, P.Oelke, K.Niezborała (75' J.Brożys), A.Śmigiel, M.Nadolny, R.Macyszyn.

Noteć Rosko: P.Bak, M.Bielawski, Ł.Graś (55' E.Kaźmierczak), Ł.Graś (65' J.Rembarz), B.Kajpust (67' E.Obst), M.Kina, H.Krystek, K.Lipiński, M.Naplocha, J.Naplocha (75' D.Talaga), B.Papaj

• XXVI kolejka ZINA PKO
  • Noteć Rosko - Radwan Lubasz 7-0 (4-0)
  • Bramki: Bartosz Papaj 2x, Mateusz Bielawski x2, Mateusz Naplocha, Bartosz Kajpust, Eryk Kaźmierczak
  • Sędziowali: Namerła, Topola, Karpiński

Wyniki XXVI kolejki ZINA PKO

Pauza: Nielba II Wągrowiec.
Unia Wapno - Iskra Wyszyny 5-0
Fortuna Wieleń - Polonia Chodzież 2-2