Z Damasławka przywoźimy 3 pkt!

Benek za 3 pkt!

Przed niedzielnym spotkaniem Wojciech Kałużyński nie miał za wesołej miny przed meczem z Sokołem Damasławek. Z powodu różnych powodów nie mógł skorzystać z kilku podstawowych graczy Radwana Lubasz. W takim układzie zagrało kilku młodzieżowców, którzy jak się okazało nie zawiedli, dostali szanse od pierwszej minuty a jeden z nich Kacper Niezborała w 49 minucie meczu zdobył piękną bramkę pokonując bramkarza gospodarzy strzałem z okolic 20 metra i tym samym popularny ‘’Benek” zdobył swoją debiutancką bramkę w seniorach. Jak się okazało bramka także była na wagę 3 pkt. Do końca spotkania miejscowi nie znaleźli recepty na pokonanie Lubaskiej defensywy , a Radwan Lubasz po pokonaniu Sokoła awansował w ligowej tabeli PKO na 5 miejsce.

• XXIII kolejka ZINA PKO
  • Sokół Damasławek - Radwan Lubasz 0-1 (0-0)
  • Bramki: 49' 0-1 K.Niezborała
  • Sędziowali: Bartoszewski, Krzoska, Bukowy