Z Stróżewa przywoźimy 3 pkt!

Błażyna x2!

W spotkaniu pomiędzy Koroną Stróżewo, a Radwanem Lubasz Tomasz Błażyński choć mecz zaczął na ławce rezerwowych to strzelił dla Radwana dwie bramki i tym samym pomógł drużynie zdobyć kolejne ligowe punkty.

Mecz dla Radwana Lubasz zaczął się pechowo bo już w 10 minucie meczu boisko z powodu kontuzji musiał opuścić najlepszy strzelec w sezonie Przemek Oelke, zastąpił go Tomasz Błażyński, który to w 30 minucie wykorzystał rzut karny podyktowany dla Lubasza, za zagranie ręką w polu karnym piłkarza gospodarzy (po dośrodkowaniu Szymona Szweda).W 35 minucie kolejny zawodnik przedwcześnie musiał opuścić boisko z powodu kontuzji tym razem Szymon Szwed. Korona mogła wyrównać jeszcze przed przerwą, w 44 minucie sędzia dyktuje karnego dla miejscowych ale strzał z 11 metrów Macieja Dąbrowskiego broni Tomasz Helak (kolejny w tym sezonie).

Po przerwie goście próbowali odrobić straty z mizernym skutkiem, natomiast Radwan po jednej z kontr wywalczył sobie rzut wolny w okolicy 16 metra (faulowany był Mateusz Nadolny), do piłki podszedł Błażyński i mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi Korony ustalając wynik spotkania na 2-0. Lubaszanie tym samym odnieśli 3 ligowe zwycięstwo z rzędu.