Żaki Radwana Lubasz na piątym miejscu w regionie!

Mały niedosyt pozostał po sobotnich halowych finałach OZPN Piła w kategorii Żak, rozegranych w Krzyżu. Chłopcy z Lubasza po fantastycznych eliminacjach, w których nie przegrali meczu zapewnili sobie prawo startu w tych rozgrywkach. W sobotnim turnieju po dwóch zwycięstwach, remisie i jednej porażce (0:1 ze zwycięską drużyną AP Fair Play Złotów) Radwan uplasował się na piątym miejscu. Jedna porażka w fazie grupowej zadecydowała o tym, iż Lubasz nie awansowa do półfinałów. O wyrównanym poziomie rozgrywek świadczy fakt, iż zespół który ostatecznie zajął drugie miejsce w turnieju Football Academy Piła w bezpośrednim meczu z Radwanem zremisował 1:1. Sobotni turniej był ostatnim akcentem halowym dla tej kategorii wiekowej. Za około miesiąc rusza runda rewanżowa ligowych rozgrywek na Orliku.

Skład drużyny: Głowacki Julian, Eryk Delgado Ozuna, Łyczykowski Igor, Dudziak Antoni, Słodowy Stanisław, Fąferek Oskar, Kawa Cyprian, Maciejewski Krzysztof, Wernicki Adam, Prokopiuk Kacper. Trener Szymon Szwed