Ze Złotowa wracamy bez punktów!

W meczu XI kolejki PKO Radwan Lubasz w spotkaniu wyjazdowym przegrał ze Spartą Złotów 5-1. Gospodarze w pierwszych 15 minutach zdobyli dwie bramki i mimo kilku kolejnych sytuacji bramkowych nie zdobyli kolejnych bramek, Radwan natomiast w końcówce pierwszej połowy ruszył do odrabiania strat co przyniosło efekt w 45 minucie w postaci bramki samobójczej zdobytej przez Spartę. Po zmianie stron podopieczni Wojciecha Kałużyńskiego nadal atakowali bramkę miejscowych, ale brakowało w kilku sytuacjach skuteczności, a sędzia nie podyktował ewidentnego rzutu karnego dla Lubasza ( W pierwszej połowie również). W późniejszym czasie miejscowi wykorzystali kilka błędów w obronie Lubasza co przyniosło im zdobycie w krótkim czasie trzech bramek. Gospodarze mogli wynik meczu jeszcze podwyższyć ale w 90 minucie nie wykorzystali rzutu karnego (Obrona Tomasza Helaka). Radwan mecz kończył w ''10'' po drugiej żółtej kartce a w konsekwencji czerwonej dla Macieja Budaja.