helcia

Utworzono:

14.08.2018

Remis na inaugurację!

W pierwszym meczu sezonu 18/19 pilskiej klasy okręgowej Radwan podejmował beniaminka z Kaczor. Był to również debiut trenera Tomasza Błażyńskiego, który liczył na dobre otwarcie sezonu.

Tomasz Błażyński - trener Radwana Lubasz:Inicjatywa należała do gości. Mimo to przy odrobinie szczęścia powinniśmy przy stanie 2:1 w sytuacji sam na sam dobić przeciwnika,a w zamian za to dostaliśmy kontrę, która zakończyła się bramką na 2:2 przy po ewidentnym spalonym. Cieszę się z debiutu dwóch 16-latków Klause i Chojnacki. Zabrakło jednak kilku zawodników: Oelke, Niezborały, Jahnsa czy Stróżyny. Wynik mógł być lepszy, ale szanujemy ten punkt. Jedziemy dalej. Dziękuję drużynie za walkę i zaangażowanie.

Tomasz Helak - Radwan Lubasz: Pozostał niedosyt... Pierwsza połowa zdecydowanie należała do nas. Objęliśmy prowadzenie w 30 minucie, na 2-0 w 40 minucie. Drugą połowa toczyła już się pod dyktando przyjezdnych co przyniosło im efekt w postaci dwóch bramek. Żal tych punktów bo powinniśmy dowieźć ten korzystny wynik do końca.