Sokół Szamocin Gospodarze

helcia

Utworzono:

26.08.2018

Aż do czwartej kolejki musiał czekać nowy trener Radwana Lubasz Tomasz Błażyński na pierwsze zwycięstwo swoich podopiecznych. Po dwóch remisach i jednej porażce przyszło wyczekiwane zwycięstwo w meczu wyjazdowym z Sokołem Szamocin. Początek meczu należał do miejscowych ale na przeszkodzie do strzelenia bramki stawał dwukrotnie Tomasz Helak.Tuż przed przerwą kontratak przeprowadzili przyjezdni co przyniosło im bramkę po mocnym strzale Przemysława Oelke. Po zmianie stron Radwan dołożył jeszcze dwie bramki, najpierw bramkarza miejscowych pokonał Maciej Budaj, a wynik meczu ustalił na 0-3 Gracjan Dymek. Wynik meczu dla Radwana Lubasz mógłby być jeszcze wyższy, ale w kilku sytuacjach podbramkowych doskonale bronił młody bramkarz Sokoła Robert Makowski. W drużynie Radwana Lubasz w meczu zadebiutowało trzech piłkarzy Szymon Stróżyna oraz w końcówce spotkania Artur Fąferek oraz Aleksander Mróz.

• IV kolejka PKO
  • Sokół Szamocin vs Radwan Lubasz 0-3 (0-1)
  • Bramki: 0-1 P.Oelke, 0-2 M.Budaj, 0-3 G.Dymek

Radwan Lubasz: T.Helak (88' A.Fąferek), Ł.Ozorkiewicz, Sz.Stróżyna, K.Gacek, M.Jahns (70' M.Klause), K.Niezborała, M.Chojnacki, M.Nadolny (86' A.Mróz) P.Oelke, G.Dymek, M.Budaj. (http://radwanlubasz.futbolowo.pl)