helcia

Utworzono:

09.09.2018

Trzecie zwycięstwo z rzędu!

Radwan Lubasz odnosi w sezonie 3 zwycięstwo z rzędu. Po pokonaniu zespołów z Szamocina, Budzynia w VI kolejce PKO pokonał na wyjeździe Włókniarza Okonek 5-2. Już w pierwszej połowie meczu po 20 minutach Lubaszanie prowadzili 2-0 po dwóch bramkach Macieja Budaja, a mogło być jeszcze więcej, ale w kilku sytuacjach podbramkowych zabrakło przyjezdnym skuteczności.

W drugiej części spotkania Radwan znów szybko zdobywa dwie bramki, najpierw za sprawą Kacpra Niezborały z rzutu wolnego i Gracjana Dymka prowadził 4-0. Od tego momentu Włókniarz nie mając nic do stracenia ruszył do odrabiania strat – pierwszą sytuację ku temu miał po pokazaniu przez sędziego za faul w polu karnym piłki na ‘’11 metr’’ - Do wykonania jedenastki podszedł Oskar Czapliński, jednak jego strzał obronił Tomasz Helak.

Miejscowych to jednak nie załamało i między 60 a 70 minutą meczu po dwóch bramkach Mateusza Paszkowskiego przegrywali już tylko 4-2. Jednak ostatecznie w końcówce spotkania miejscowych kibiców uciszył wprowadzony po przerwie Przemysław Oelke i mecz zakończył się wygraną Radwana 5-2.