Uwaga Rodzice i chłopcy!

Uwaga Rodzice i chłopcyKilka istotnych kwestii, które pozwolą rozwiać wątpliwości i poukładać plany na wakacje
Na stałe odbywają się zajęcia dla chłopców z roczników 2008, 2009,2010 i młodsi.
WTOREK I PIĄTEK 16.00 - 17.00 2008 i kilku młodszych
WTOREK i PIĄTEK 17.00 - 18.00 2009 i młodsi
Zajęcia prowadzone będą przez trenera Szymona (asystenta Gabrysia) lub trenerów Tomka i Doriana. W najbliższy piątek w ramach treningów odbędą się mecze o III miejsce i Finał Mistrzostw Świata, podzielimy chłopców na określone zespoły i pogramy. Do zajęć też w najbliższym czasie wrócą pozostałe grupy dziecięce i młodzieżowe, szczegóły wkrótce. Treningi mają optymalnie przygotować chłopców do Turnieju CZARUŚ CUP 2018 organizowanego przez OSM Czarnków, Samorząd Gminy Lubasz, Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu oraz #Radwan. Czaruś Cup 2018
Sobota 11 Sierpnia rocznik 2007 i młodsi (8 zespołów)
Niedziela 12 Sierpnia rocznik 2009 i młodsi (8 zespołów).
W każdym dniu Nasz klub wystawia dwa zespoły, dla niektórych chłopców będzie szansa na debiut. Rodziców którzy chcieliby się zaangażować w to przedsięwzięcie zapraszamy do kontaktu z panem Marcinem Dudziakiem.
W turnieju Nasza Mistrzowska Grupa (zarówno na hali jak i boiskach naturalnych Mistrzowie OZPN Piła w kategorii ORLIK) rocznik 2007 i młodsi zaprezentuję się w NOWYCH STROJACH SPORTOWYCH - ufundowanych przez doktora Wojciecha Pawłowskiego i jego Klinikę "Twój Stomatolog" w Czarnkowie. Pan Doktor piłkarskiego rzemiosła uczył się w.. Gminnym Klubie Sportowym Radwan i pomimo, że świetnie łączył obowiązki naukowe ze sportowymi ostatecznie postawił na medycynę. Stroje firmy Zina przymierzali Stasiu i Antek, kolorystykę pozostawiamy jako tajemnice. W okresie wakacji poza stałymi zajęciami piłkarskimi pojawią się również dla wszystkich zawodników Radwana treningi funkcjonalne. Zajęcia prowadził będzie pan Marcin Dudziak, odbywać się będą w środy o 10.00 nad lubaskim jeziorem. Rodziców już teraz zapraszamy na Spotkanie Organizacyjne - w formie ogniska na przełomie lipca/sierpnia. Ostatni komunikat dotyczy krzywdzących przepisów Polskiego Związku Piłki Nożnej. Z Radwana Lubasz w ostatnich latach odeszło kilkunastu zawodników, w tym do Lecha Poznań(takie transfery bardzo cieszą), Błękitnych Wronki, Noteci Czarnków, Sokoła Pniewy itd. Nie mamy nic do tych klubów, my wiemy jak szkolić dzieci od najmłodszych lat, nie przeszkadza nam również to, że chłopcy mają możliwość realizowania swoich piłkarskich marzeń gdzie indziej, czasami za przyzwoite stypendia. Jedyne co jest w tym wszystkim irytujące to fakt, że klub piłkarski, który prowadzi, szkoli zawodnika przez kilka, kilkanaście lat otrzymuję ekwiwalent za wyszkolenie na poziomie kilkuset złotych lub kwoty nieznacznie większej. Staramy się dotrzeć z tą informacja do prezesa Bońka a zespołom, które w ostatnich tygodniach kuszą Naszych wychowanków lub trenerów chcielibyśmy przekazać, że na propozycje czekają również gospodarz obiektu i emeryci którzy sprzedają bilety na meczach w formie wolontariatu.

Szymon Szwed/Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu