Autor:

helcia

Utworzono:

29.03.2015

Radwan Lubasz w XV kolejce Pilskiej Klasy Okręgowej pokonał na własnym boisku lidera Nielbę II Wągrowiec 4-2. Mecz toczył się w trudnych warunkach atmosferycznych, przy ciągle padającym deszczu i na grząskiej murawie. Od początku spotkania to Radwan stwarzał sobie więcej sytuacji podbramkowych, ale to goście zdobyli pierwszą bramkę w meczu. Radwan odpowiedział za to dwiema bramkami w pierwszej połowie po bramce Rafała Kubiaka oraz samobójczej gości i do szatni schodził wygrywając 2-1. Po zmianie stron podopieczni Wojciecha Kałużyńskiego strzelili kolejne 2 bramki, najpierw dokładne podanie Doriana Jarosza celnym strzałem na bramkę zakończył Rafał Kubiak, a kilka minut później w polu karnym faulowany został Wojciech Kałużyński i sędzia podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał Rafał Kubiak. Nielba odpowiedziała tylko jedną bramką zmniejszając rozmiary porażki. Po zwycięstwie Lubaszanie awansowali w tabeli ligowej na trzecie miejsce.

Radwan Lubasz - Nielba II Wągrowiec 4-2 (2-1)
Bramki: 0-1 ?, 1-1 R.Kubiak, 2-1 (sam), 3-1 R.Kubiak, 4-1 R.Kubiak (k), 4-2 ?
Sędziowali: Wawrzon, Wieczorek, Pietrzyński