Autor:

helcia

Utworzono:

07.05.2015

W zaległym meczu XIV kolejki PKO podopieczni grającego trenera Wojciecha Kałużyńskiego wygrali w spotkaniu wyjazdowym w Stróżewie 2-1. Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla Radwana, w 15 minucie meczu na strzał z około 16 metrów zdecydował się Rafał Kubiak, po mocnym uderzeniu piłka wpadła do siatki gości i było 1-0. Korona po stracie bramki ruszyła do odrabianie strat i mimo dwóch dogodnych sytuacji nie potrafiła strzelic bramki wyrównującej. Miejscowi wyrównali w 35 minucie meczu po rzucie karnym, którego pewnie wykonał Maciej Dąbrowski. Po zmianie stron zarazem jedna i druga drużyna dążyła do zdobycia zwycięskiej bramki, udało to się Radwanowi w 90 minucie meczu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Rafała Kubiaka piłkę do bramki skierował Łukasz Ozorkiewicz, i tym samym po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu Radwan przywozi 3 pkt ze Stróżewa.

Radwan Lubasz: T.Helak, Ł.Ozorkiewicz, K.Gacek, K.Dymek, R.Macyszyn, Sz.Wachowiak, P.Oelke, M.Jahns, K.Jarosz, R.Kubiak, M.Nadolny

Korona Stróżewo- Radwan Lubasz 1-2 (1-1)
Bramki: 15' 0-1 R.Kubiak, 35' M.Dąbrowski (k), 90' 1-2 Ł.Ozorkiewicz
Sędziowali: Namerła, Chwalisz W. Grzyśnik