helcia

Utworzono:

12.11.2015

Radwan gromi Rosko – Kolejny hat-trick Gumy!

Po raz kolejny w tej rundzie jesiennej Radwan Lubasz pokazał pokaz swoich umiejętności, lider w derbach powiatu wygrał 6-2 z Notecią Rosko. Świetny mecz po raz kolejny rozegrał Rafał Kubiak, który do bramki Roska trafił 3 razy, strzelając tym samym trzeciego hat-tricka w tej rundzie. Lubaszanie już po 23 minutach gry prowadzili 4-0.

Wynik meczu otworzył już w 3 minucie Rafał Kubiak, a kolejne trafienia dołożyli Krystian Jarosz oraz Wojciech Kałużyński. Czwartego gola dającego wynik do przerwy 4-0 strzelił Mateusz Jahns. Po przerwie w 51 minucie ponownie strzelanie dla podopiecznych grającego trenera Wojciecha Kałużyńskiego zaczął Kubiak, który pięknym strzałem z okolic 18 metra z rzutu wolnego trafił w samo okienko bramki gości. Noteć odpowiedziała w 55 minucie po strzale Huberta Krystka, oraz w 72 minucie meczu strzelając bramkę z rzutu karnego na 5-2. Wynik meczu ustalił w 80 minucie popularny ‘’Guma”. Radwan Lubasz tym samym zostając mistrzem rundy jesiennej z 34 punktami, wyprzedzając lokalnego rywala zaa miedzy Czarnkowską Noteć o 7 punktów.

Radwan Lubasz: T.Helak, Ł.Ozorkiewicz, M.Budaj, K.Gacek, M.Grupiński (72’ J.Brożys), T.Błażyński, M.Jahns (51’ P.Oelke), D.Jarosz, K.Jarosz, W.Kałużyński (55’ G.Dymek), R.Kubiak (83’ M.Nadolny)