Polonia Jastrowie Gospodarze

ayz1975

Utworzono:

15.07.2014

W meczu z Czarnkowem trener miał do dyspozycji gołą jedenastkę, kartki, kontuzje i choroby wyeliminowały z kadry na ten mecz kilku zawodników. Nie można też było skorzystać z juniorów, którzy rozgrywali swój mecz w ten sam dzień. Osłabiona Polonia nie dała rady strzelić gola w tym meczu, jednocześnie straciła dwa i cenne punkty pojechały do Czarnkowa. Mieliśmy swoje okazje bramkowe. W pierwszej połowie bliski zdobycia bramki był Jędrzej Wiśniewski (strzał głową, poprzeczka po strzale z dystansu) oraz Marcin Bąk (obrońca wybił piłkę zmierzającą do pustej bramki). W drugiej połowie na listę strzelców mógł wpisać się Marcin Bąk, niestety w tumanie kurzu piłka zamiast do bramki trafiła w ręce bramkarza. Bliżej końca próbując odrobić straty narażaliśmy się na kontry, czego efektem był faul Bartka Czajki na zawodniku wychodzącym na czystą pozycję i czerwona kartka. Kolejna akcja gości dała im rzut karny, który na bramkę zamienił grający trener R.Solarek.