Pierwsze zwycięstwo!

Do V kolejki kibice Radwana Lubasz musieli czekać na pierwsze zwycięstwo swojego zespołu. Zwycięstwo tym bardziej cieszy, że do Okonka ekipa Wojciecha Kałużyńskiego jechała bez trzech swoich podstawowych graczy (Ozorkiewicz, Oelke, Gacek) i mimo tych osłabieni pokonała Włókniarza 2-1.

Prowadzenie dla Lubasza tuż przed przerwą w 43 minucie strzałem głową zdobył Maciej Budaj, który wykorzystał doskonałe dośrodkowanie Tomasza Błażyńskiego. Po zmianie stron gospodarze ruszyli do odrabiania stron co im się udało w 55 minucie zdobywając bramkę na 1-1. W dalszej części meczu było dużo walki przeważnie w środkowej części pola. Decydującą bramkę dla Lubasza w doliczonym czasie gry zdobył grający trener Wojciech Kałużyński, który otrzymał doskonałe podanie od Macieja Budaja i w sytuacji sam na sam pokonał golkipera miejscowych.

Radwan Lubasz: T.Helak, K.Biernat, Maciej Budaj, Michał Budaj, J.Brożys, T.Błażyński, K.Niezborała, D.Kwaschnik (79' M.Nadolny) M.Jahns (75' M.Cyrulik) G.Dymek, W.Kałużyński