„Piłkarz Amator 2015” Głosuj na Rafała Kubiaka!

Rozpoczniemy szóstą edycję konkursu „Piłkarz Amator 2015” i wciąż jednak czekamy na zgłoszenia piłkarzy niższych klas z wielkopolskich klubów, począwszy od IV ligi, a skończywszy na B-klasie.

www.gloswielkopolski.pl

GŁOSUJ NA ''GUME"

Rafał Kubiak (26 lat), napastnik, Radwan Lubasz

Jesienią strzelił dla lidera pilskiej klasy okręgowej (grupa południowa) aż 17 goli (zaliczył też trzy hat-tricki). - Jest graczem niezwykle dynamicznym, że świetną koordynacją i bardzo dobrą techniką jak na poziom naszych rozgrywek. W ostatniej rundzie prezentował życiową formę. Śmieliśmy się nawet, że miał taką skuteczność jak Nemanja Nikolic z Legii. Niemal każde dotknięcie piłki przez niego w polu karnym kończyło się bramką - tłumaczył prezes Radwana, Marcin Szwed.
W wysokiej dyspozycji Kubiakowi jego zdaniem pomogła stabilizacja życiowa. - Wcześniej nie był tak poukładany. Od kiedy ma dziecko i żonę dojrzał życiowo. Stabilizacja w życiu prywatnym przełożyła się na osiągnięcia sportowe - dodał Szwed.
Kubiak jest wychowankiem Noteci Czarnków, czyli lokalnego rywala klubu z Lubasza. Do lidera pilskiej klasy okręgowej trafił 7 lat temu, kiedy Radwan grał przez sezon w IV lidze. Od tego czasu niemal bez przerwy reprezentuje jego barwy.

Głosowanie tradycyjne:
nie mnożymy głosu
dziennie możesz oddać 5 głosów na każdą kandydaturę
Aby zagłosować w plebiscycie musisz być zalogowany.
www.gloswielkopolski.pl

Głosuj przez Facebook:
każdy głos mnożymy 4 razy
dziennie możesz oddać 1 głos na każdą kandydaturę
Zaloguj się przez Facebook, potwierdź aplikację Głos Wielkopolski i powiąż konto, aby móc oddać głosy w plebiscycie za pomocą Facebooka.

Głosuj przez SMS:
każdy głos mnożymy 10 razy
dziennie możesz oddać nieograniczoną liczbę głosów
aktualizacja wyników następuje w ciągu 1 minuty.
Aby zagłosować,
wyślij SMS o treści:
PILKA.30 na numer
72355 (koszt 2,46 zł z VAT)