Zmiany w składach Klas Okręgowych!

Zmiany w składach Klas Okręgowych

Wszystko na to wskazuje, że Radwan Lubasz w sezonie 2019/20 zagra w Klasie Okręgowej gr.4 czyli będzie rywalizować z zespołami grup Poznańskich. Naszymi przeciwnikami będą takie zespoły jak; MKS Błękitni Wronki, Sparta Szamotuły, Grodzisk Wielkopolski, Czarni Wróblewo.

Wielkopolski ZPN informuje, iż wskutek wycofania się z rozgrywek drużyny IKP Olimpia Poznań doszło do uzupełnian lig i przesunięć między grupami Klasy Okręgowej.

Powstałe wolne miejsce zajmie zespół grający do tej pory w Klasie Okręgowej Piła. Będzie to Polonia Jastrowie bądź Wenus Jędrzejewo, w zależności od decyzji Związkowej Komisji Odwoławczej, która zajmuje się sprawą spotkania Polonia Chodzież - Polonia Jastrowie.

Uzupełnienie ligi spowodowało przesunięcia pomiędzy grupami:
- w miejsce Olimpii, z grupy 4 do grupy 3 przechodzi Canarinhos Skórzewo;
- z grupy 6 do grupy 4 przechodzi Radwan Lubasz;
- uzupełniający stawkę zespół (Polonia Jastrowie / Wenus Jędrzejewo) trafia do grupy 6.

Jednocześnie podjęto decyzję, że w przypadku wycofania się kolejnej drużyny z Klasy Okręgowej, jej miejsce zajmie najwyżej sklasyfikowaney spadkowicz z dotychczasowej Klasy Okręgowej Kalisz, czyli drużyna GKS Żerków. W momencie, kiedy do takiego wycofania by doszło, może ono oznaczać pewne przesunięcia zespołów pomiędzy grupami.

Więcej na -->> www.wielkopolskizpn.pl

KLASA OKRĘGOWA 2019/20 GR.4