Radwan Lubasz Orlik na III miejscu w Mistrzostwach OZPN Piła!

Chłopcy z roczników 2005 i 2006 po emocjonującym turnieju, wracają z Krzyża z brązowymi medalami. Druga pozycja w grupie po meczach wygranych 5:0 z Leśnikiem Margonin i 2:1 z Polonią Chodzież oraz po porażce 0:2 z Polonią Jastrowie zapewniła awans do półfinału. Tam Lubasz musiał uznać wyższość gospodarzy wynikiem 0:1. Batalię o III miejsce zakończył konkurs rzutów karnych po bezbramkowym remisie, który Radwan wygrał 3:1 z chłopcami z Budzynia.
Sukces Naszych chłopców jest tym większy, że część zawodników zmagała się w ostatnim czasie z infekcjami i dzisiaj na parkiecie krzyskiej hali, nie byli w stanie, dać z siebie więcej!
Radwan Lubasz: Bartosz Wika, Cezary Ozorkiewicz, Kacper Oelke, Antoni Sosnowski, Ksawery Kotliński, Filip Budaj, Kacper Prokopiuk, Maksymilian Kierstan, Igor Łyczykowski i Adam Wernicki.
Chłopcom towarzyszyli tradycyjnie szefowie agencji menadżerskiej Maciej i Michał Werniccy & company, którzy zapewnili że kluby zagraniczne biją się o wszystkich Naszych zawodników :)
W Turnieju Finałowym w Krzyżu udział wzięło osiem najlepszych zespołów rejonu pilskiego, wyłonionych z ponad dwudziestu drużyn w drodze kwalifikacji. Klasyfikacja końcowa:

1. Polonia Jastrowie
2. Drawa Krzyż